bugün

gazete olanın. beni meraklara gark eden vakı'a. ikinci cumhuriyetçi, daha düne kadar atatürk'ü küçük gösteren film yaptı diye itin götüne sokulan cd, nasıl oldu da cumhuriyet'in başına oturdu? "sözcü cemaatin gazetesi" derken gülenler şimdi hangi hurmaları yiyor acaba?
bu sorunun cevabı
işte bunlar hep paralel ile başlar
affedersiniz ermeni
yol yaptık yol
milliyetçilik budur
kuran din
ile devam eder..

Ezberledik artık.
yeter
Mustafa belgeselinde Atatürk'ü sırf çok içiyor ve zaman zaman depresyon belirtileri gösteriyor diye belgeseli itin götüne sokan adamlar maldır. Atatürk de bir insan amk bunu kafanıza sokun. Ömrünün çoğunu savaşlar içinde geçiren bir adam ömrünün son dönemlerinde öyle olması gayet doğaldır.
sırf akpye muhalif diye bu böcek gazeteciyi övecek değiliz herhalde.

bu adamın arkasında birileri var bu net. solcudur kemalisttir felan zevzekliğini geçiniz. bu sadece maske.

mustafa filminde sen değil misin atatürkü alkolik bir korkakmış gibi gösteren. ne yani ben mustafa kemali farklı bir açıdan değerlendirdim deyince biz yuttuk mu?

Ergenekon sırasında masum insanlar içeriye tıkılıp resmen devlet bünyesi örümcek ağı gibi sarılırken sen değil misin kuştan böcekten bahsedip pastoral köşe yazıları yazan?

fethullah gülen ile akp nin arası bozulunca bir anda milliyetçi olup mit tırları tantanası ile birilerinin karnını gıdıklayan sen değil misin?

bak can açıkça yazıyorum. birilerinin götünü yalayarak kazanabileceğini sanıyorsan pulitzeri, kusura bakma ama hayal dünyasında yaşıyorsun.

seni de kullanıp atacaklar!
güncel Önemli Başlıklar