bugün

Amerika'nın ünlü komedyeni Calbertin tayyip ile dalga geçmesi durumudur. video için http://www.youtube.com/watch?v=eZ1DU6O1bnk
söz konusu videoyu izledikten sonra ağlasam mı? sevinsem mi? bilemedim. daha acı tarafı ise konuk olarak gelen türk profesörün * dedikleri doğru olsa da, her ne kadar akp taraftarı olmasam da acıtması ve kendi ülkesini bu kadar rahatça karalayabilmesiydi. arkadan gelen kahkaha sesleri de psikolojimi hiç olumlu etkilemedi.
ayrıca şunları da belirtmeliyim ki her ne kadar komedi programı olsa da bunlar sadece sunucunun esprileri gibi yansısa da adamların müslüman ülkelerin karışmasını ellerini ovuşturarak beklemesi bana, yabancılar tarafından küçük görülen, araplar tarafından yobazlaştırılan, ülkemizde kendi menfaatlerine göre kullanılan ve duygu sömürmeye yarayan dinimizin aslında ne kadar doğru davranışı emrettiğini anlamamı sağlamıştır. dünyada karışan o kadar ülke varken türkiye de hiç bir kanal hiç bir grup zor durumdaki insanlarla dalga geçmedi. demek ki onların inançları buna müsaade ediyor.
türk ulusuyla da dalga geçilmiştir. tüm islam devletleriyle de. ben açıkçası çok rahatsız oldum izlerken. dışarıdan ne kadar kolay böyle dalga geçebilmek. komedi malzemesi çıkabilmek.

tayyiple dalga geçmesine kızdığımdan değil ben 7/24 dalga geçiyorum zaten ama kendini türk hisseden birinin rahatsız olması gereken bir videoydu bence. ya da müslüman.

adamlar kafalarına göre halkların ağızlarına sıçıp köle yapıyorlar kendilerine üzerine bu şekilde aşağılayabiliyorlar. bizim televizyonlarımız da hala magazin yayınlasın.