bugün

albay arif doğan'dır.

son günlerde gündeme düşen ses kaydındaki arif doğan, kayıtsız silahlarla çalışan 10 bin kişilik bir güçten bahsediyor ve bunların her türlü yasa dışı işi yaptığını söylüyor. doğan, 10 bin kişilik silahlı gücün başka neler yaptığını da anlatıyor ve itirafların vehameti giderek artıyor.

''alevilere saldıran saçlı sakallı bir ekibim vardı.'' diyor, şöyle devam ediyor: ''ben her tarafa gizli adam bırakmıştım. alevi olan kesimlere saldırmaları için. hepsi de saçlı, sakallı, bıyıklıydı. bütün türkiye'deki yapı bana bağlıydı.''

madımak otelini yakanlar bu kişinin adamları olması ihtimalini güçlendiriyor. suçu islama atan ulusalcılarsa değişmiyor... hadi bakalım.
alevi katliamlarında mutlaka parmağı olan kişilerdir. ''tunceli alevileri dinsizdir'' fetvasının geniş kapsamlısı ''aleviler dinsizdir'' mottosundan hareket eden islamcılar böyle şeyler yaparlar mı? onlar sevgi kelebekleridir, onlar hümanist danalardır.
maraş ve çorumun yanısıra madımak katliamını da yaparak, suçu sünni masum halka atan albaylardır. zaten katliamlar yapılırken jandarmanın neden müdahale etmediği de muhaldi, artık anlaşıldı durum..

(bkz: durun vurmayın onlar vatansever paşalardı)