bugün

acaip bir youtube bombası daha, bir çeşit dini ayin ya da geyiğin dibine vurma çeşidi.
konuyla ilgili görüntü için:

http://www.youtube.com/watch?v=KfzJw0L_3To
dvd extra bölümü klipten iki kat uzun olan video.
bi' acayip geyik muhabbeti.
macun da güzelmiş yalnız, tavsiye ederim.
özellikle canlandırma kısımları süper olmuş. yalnız o topallayan tavuğun masadaa ne işi var çözemedim. kahvaltıda taze yumurta yediklerini anlatmaya çalışmışlar galiba. ya da dişler bu topal tavuğun yumurtası yüzünden sararmış, ya da tavuk olmadan ortam yeterince sosyal olamıyormuş. nebileyim ben ya.*
brozak sinirleri alıverir.**
(bkz: anıl berber)
başka bir görüntü için:

http://www.youtube.com/watch?v=p-wxWZytpHE
şarkı, ''musluğu açtım tıpasını taktım, baran'ın babası, atkımı sattım, bitse de gitsek, ah tıs ah tıs'' sözlerinin karışımından oluşmaktadır. *

(bkz: forfolfun)
şu ana çekilmiş en bomba facebookluk video.
unutulmaz video.
izlemesi çok eğlenceli olan video. arkadaşlarla onları taklit ederkende izlediğiniz kadar keyif alabiliyorsunuz.
edebiyat dersinde uyumamak adına gizlice açıp izlediğim yaran videolardan birisidir. *
yeni bir (bkz: 300 500)vakası daha ama bu daha bomba...
(bkz: iğrenç)
dilimize dolanmış bi şarkı olmuştur.

musluğu açtım tıpapsını taktım. bıktımbıktımbıktımbıktım.. eheh. sevdim ben. gerçi çok önceden biliyorduk. bak gene düştü aklıma.
şu an yıldızdaysam sebebi. geçen yıl boyu tüm sınıf muhteşem bir sükunet içinde ders çalışırken kulaklığını çıkarıp "bıktım bıktım bıktım"lamaya başlayınca arka köşede oturan sınıf arkadaşım, dayanamaz katılırdık. artık duruma alışan hocalarımız da çocuklar "tamam sizden geçtik ama en azından yan sınıflar" serzenişinde bulunsalar da umursamaz devam ederdik. bu yıl da yurtta yapıyorum herkese de öğrettim sabaha kadar eğleniyoruz hobaaa.

- bitse de gitsek
- atkımı sattım
- 300-500
- lavaboya baktım sigaramı yaktım
- maaşımı aldım paraları saçtım
potansiyel serdar ortaç şarkı sözüdür efendim.
kampüsün orta yerinde 5 arkadaş arada bir söylerek eğlendiğimiz şarkıdır kendisi.*
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar