bugün

Hayalinizde ne tür saçmalık yattığını bilmem ama o işaretlediğin yerdeki toprakların ancak altında yatabilirsin.
Yalnız yunana ne koyduysak zamanında adamlar ankaraya girmemiş neme lazım bi sıkıntı çıkar mustafa kemalin ölüsü orda diye kürde bırakmışlar.

işte bunlar hep sakarya savaşı psikolojisi.
"bu insanların hayal gücü bir harika dostum" diyebilecek dumanlı bir kafadan çıkmış olan harita. rüyanızda bile göremezsiniz.
hahahahha barikat kurarken bile etekle gezen tipler ülkenin yarısını almış hahahahaha comedy.

ulan eşşşekk seni ya.
O degil de bu haritayi paintte kim boyamissa belli ki kendi sikik ideolojisinden bile haberi yok.

Kurdistan diye gotunu yirttiginiz hayali haritaya suan elden kaybetmemek icin gotunuzu verdiginiz kuzey irak'i ve kuzey suriyeyi koymamissiniz.

Kobane'yi falan bosa mi savundunuz lan itler.Orayi boyamayip ankarayi mi boyuyorsunuz.

Boyama kitabi alalim da orda takilin bari.
Bir atarlı ergen de çıkıp kürtleri kim besleyecek demiş. Ulan amip beyinli çiğnediğim sakızdan içtiğim suya kadar vergi veriyorum neyin beslemesinden bahsediyon? Sen kimsin de beni besleyeceksin lan? Sanki evinde misafiriz ergenin.
Edit: Eksileyenler yazsın neden eksilediklerini cidden acayip merak ettim lan neyin battığını.