bugün

kısmen doğru. aslında burada sürekli yazan elli kişiyiz biz. hepimizin onar hesabı var. toplamda beş yüz görünüyoruz. çağrı merkezlerinde olduğu gibi bir ofisimiz var. başımızda sürekli bir vantilatör çalışıyor. o Niki kapayıp öbürüne geçeriz. bir de ceplerimiz var tabii. kulaklık olmadan da olmaz bilirsiniz. on kişi ekşiden sorumludur. oradan başlık araklayıp burada açar. on kişimiz spora bakar. on kişi türk kürt işleri. on kişi Sevda masallarından sorumlu. (dikkat bunların yarısı kadındır. elli kişi içindeki kadınlar da sadece bu kadardır.) diğer on kişi de Zaman Zaman ideoloji, bazen de sözüm ona Bilgi içerikli entry girer. her yazar arada itiraf yapmakla sorumludur. itirafları yaptığı ayrı bir Niki mevcuttur. ay başında üç bin liramız yatar. ofiste yemek+sigara beleştir. her hafta sonları on kişi izin yapar. manitalar coşturulur falan. bu arada bir çoğumuz o beş kadına hastayız, ama çaktırmıyoruz. zall ofiste aşk meşk işlerini yasakladı.
ben bunları niye yazdım. maaşım eksik yatmış da ondan. sanırım istifa edicem yakında.

edit: başlık başa kalmış, hey gidi hey. lan bir senaryo yazayım dedim. inandırıcı ama değil mi, itiraf et.
(bkz: o zaman kendimizle mi mesajlaşıyoruz) sorusunu akıllara getirir.
bir ihtimal.
sonuç: yine zall kazanıyor. yohusa hepiniz zall' sınız da bana mı ayak yapıyosunuz lan. hepinizin yetkisi var da mal mal yazan bi ben miyim lan acaba?
töbeler olsun.
güncel Önemli Başlıklar