bugün

Şanssızlık, cenabetlik, tembellik vs her neyse nedir. Insanın psikolojisini bozar, ben gerizekalı mıyım diye kendine sormasına sebep olur.
elektronik devre temelleri dersinden kalan tek kisi olma ozelligine sahip biri olarak bu duyguyu iyi bilirim.
Az önce başıma gelen olay, 80 ortalaması olan vizeden 60 almışım.Kendimi gerizekalı gibi hissediyorum amk, o değilde 80 ortalama mı olur lan?
anne veya babaya karşı sonuç hep aynıdır. herkes kötü aldı yaa, sınav çok zordu.
bir de aptal doçentin panoya asması vardır ki o oturur insana.
önümüzdeki sınavlara bakacağız artık dedirten bir olaydır.
an itibariyle şoku hafifleten bir yalandır.
(bkz: Murphy yasaları)
kendini gerizekalı gibi hissettirir.
(bkz: ağlamamak elde değil)
genellikle şansızlıktan değil tembellikten ve dersle hiç alakanızın bulunmamasından kaynaklanan durumdur.
ortalama düşürüyorsun diye tepki almaktır. git lan yanımızdan geri zekalıda derler. amk piçleri .
bütün sınıfın çatır çatır kopya çektiği geometri sınavında gururuna yediremeyip, mallığına doyamayıp kimseden kopya isteyememek akabinde en düşük notun 87 olduğu sınıfta 30 almış olmak, oyyy feciydi.
yazınız kötüyse ve hocanız cevaplara değil de yazının güzelliğine bakıyorsa olabilecek bir durumdur. bizzat başıma gelmiştir ve koskoca sınıfta din kültürü dersinden kalan tek öğrenci olmuşumdur.
herkesten farklı olduğunu kanıtlamaktır.
yalnızlığın dibidir. birde acıyan gözlerle bakanlar vardır ki hiç çekilmez. olum tamam lan ikinci sınavda kurtarırsın gibi samimiyetsiz cümlelerle yanınıza gelirler falan. lan hangi ara hepiniz bu kadar çalıştınız arkadaş? beraber astık dersi, beraber içtik sıçtık. hangi ara oturdunuzda çalıştınız bu kadar ibneler?
din sınavlarında başıma gelen durumdur ama önemsemediğim için çok da üzülmezdim.
intihar sebebi.
insanın içine oturur. kendine bir yoldaş arar düşük alan başka birini bulup dertleşmek ister.
çok bok bir durum. insanın kendisinden yüksek alanları öldüresi geliyor.
acaba ben gerizekalı mıyım benim kafa basmıyor mu hissi uyandırır insanda.
(bkz: hoca bana taktı ya)
Oldukça boktan bir durum.
eğer notlara e-okul'dan bakılıyorsa bu hali almak kaçınılmazdır; http://media.tumblr.com/tumblr_lq0uk9Nsb11qi24wr.gif
düşük not almak güzel bir şey sizede tavsiye ederim deyin geçin.
"önemli olan katılmaktı. " dehdehleyici sendromu.