bugün

Beyin istedikten sonra çarşaf bile teşhircilik sayılır.

Ama dini yönden bol kumaş giymek emirde vardır bu başka bi gercek. Çarşaf değil dikkat.
en gerekli olandır.

Hadi aydınlar ünili mini mini birler, çalışkan ikiler.
illa çarşaf giymelerine gerek yok. ama bilsinler ki islam dininde kadının yüz, el, dışındaki yerleri göstermek caiz değildir.

şimdi gözlerimle gördüğüm bu durumu gelin sizde okuyun.

aslında çarşaf işin bahanesi aga. geçenlerde böyle çarşaflı bir takım öğrenciler gördüm sanıyorum türk değillerdi. veya türkdü lakin türkiye de böyle kapalı kız kombini bir okul olmadığından yabancıydılar her neyse. teker teker geçiyorlar yoldan. ben arabadan bunlara bakıyorum. ve içlerinde öyle bir kız gördüm ki yok aga böyle güzellik. o çarşaftan görünen yüzü.. hani aşık olunacak kız modeli. heh işte ondan.

yahu bu kız yüzünü tamamıyla gösterse makyaj falan yapsa ya da yapmasın zaten mükemmel denebilecek güzellikteydi ki gözleri sürmeliydi öyle bir güzellik. insanı mest eden cinsten.

dap dar tayt giyip ayna önünde saatlerce fönle uğraşan bir kıza giydirmeye çalışsan o çarşafı giymez aga ? niye çünkü yakışmayacağını düşünür hatda harbi yakışmaz. saçına bile dokundurmaz bu tipler. kabul etmiyorlar özgüven eksikliği işte bu. halbuki güzel kız her yerde güzeldir. çuval giysede yakışır ki gördüm yakışmış helal olsun o kıza. he o kız dapdar mini etek giyemez miydi giyebilirdi. hatda burda kızım diye dolaşan herkesi göt edip efendi erkekleri bile abazan edemez miydi ? edebilirdi.

lakin bu kız miss gibi kapanmış. tam islam kadınıydı. işte ben bu kıza bacım derim aga. ama diğer türlü olsaydı oha lan taş gibi derdim. şimdi tabi içini nerden biliyon belki ruhu orosbu gibi abudik gubidik laflarla tezi çürütmeye çalışan dalyaraklar çıkacak. he amk mini etek giyen her türlü pisliği yapsın ama kapalı yan gözle baktımı hemen aaa orosbu ama. neden çünkü kapanmış batıyor göze çünkü.