bugün

Ben bitek kendi burcuma inanıyorum. tam bi teraziyim amk. Diğerlerini bilmiyorum zaten.
sözlükte bolca bulunan, bu konuda onların aksine bir şey söylediğinizde saliseler içinde sinirden köpürerek eksileyen kişilerdir.
'burçlara mı inanıyorsun' diye mesaj atan tiplerden gıcık değillerdir.
Bazı arkadaşlarımla sırf burçlara ve fala inanıyor diye muhabbeti kestim. Tavsiye ederim.
iyi para kazanıyorlar.
bu astrologlara ödenen miktarları gözlerimle gördüm.
görsel
Burç saçmalıktır. Eskiden inanırdım ana şimdi saçma olduğunu dahada iyi anlıyorum.
sözlükteki kezbanlardır. yanındaki bilgisayarın sana uyguladığı kütleçekim kuvveti, venüs ya da jupiterin çekim kuvvetinden fazla. zaten çok çok küçük bir kütleçekimden bahsediyoruz. bundan medet umanlar aptal değil de nedir?
yıl 2017 hala burç muhabbeti. yeter artık bıktım bıktım.
örneğin diyoki malum karı astrolog x burcu bu ay parasal anlamda iyileşecek e o adam işsiz nolcak allah para yardımı mı yapıcak yukardan
-al koçum bidahaki ay daha dikkatli ol

edit:ağır şizofreniliktir.
ay'in ikiye yarildigina inananlarin burclara inanmayi sacma buldugu hede.

lan once kendine bak.
kova burcu erkeğidir.
neye kıskanıcaz acaba sayın sözlük kezbanı? boğayla koçun ne güzel boynuzları var mı diycez mesela? akrep gibi kuyruğum olsa mı diycez? yoksa burç okuyunca kafanızda esen acabaları mı? sizi kim kıskansın kendinizi bilin.
(bkz: kiskançlik).
Inanan inanmayani, inanmayan da inanani ilgilendirmez. Insanlara saygisizlik etmemeyi ne zaman ogreneceksiniz?
Sayısı boldur genellikle dişidirler.
Abi yemişim burcunu odada sivrisinek var ya yaz'a girdiysek demek ki...
Nasıl bir beyin yapıya sahip olduklarını merak ettiğim zihniyetsiz insanlardır ve 'mal' terimini sonuna kadar hak ediyorlardır.

Tamam anlıyorum; bir iki özellik uyar her zaman ama 'ben doğduğumda venüs dünyaya şu kadar uzaklıktaydı bu yüzden ben tam bir balık burcuyum falan filan vit vit' demek de nedir yaa?

'benim aklım benim duygularım' demek varken insan neden bir kağıt parçasında yazan bir şeye inanır ve o olmak ister ki?

Hele bir de bunların Günlük burç yorumlarını okuyanları var ki evlerden ırak.
'Demek ki bugün böyle böyle olacak hımmm'
'Bugün sevgilim bana karşı bir garipti demek ki mars yüzündenmiş ööö'
Suçu kendinde arayacağına mars'a atıyor, akıla bak sen.

'Acaba neden böyle oldu?' Diye sorgulamak yerine 'venüs bugün dünyaya küsmüş' (böyle mi yazıyor bilmiyorum herneyse) demek de nedir arkadaş?

Bu gibi insanlar kendilerini değerli hissettiren safsataların yıkılmaması için duvarlar örmüş zihinlerine.
yalanlarla mutlu olmayı tercih ediyorlar.
Bir nevi kendilerini kandırıyorlar yani.

Şimdi soruyorum size; bu kişiliksizlik değil de nedir?
Sayısı fazla olan mal türü.
Kuranı kerimde (bkz: buruç) burçlar adında sure vardır. Burçlar inkar edilemez, ancak günlük fal, yıllık fal, kâhinlik, burca göre eş veya sevgili seçme vs kabul olmayan inanıştır. Bilmeden atın anasını satayım.
insanlar cidden burçlarının özelliğini taşır. Tabi şu gazetelerde vs gördüğünüz ''aşk hayatınız karmaşık bir hal almaya başladı. paranızı tutumlu harcayın zira bu ay beklenmedik bir şekilde paraya ihtiyacınız olacak.'' gibisinden salak salak yorumların burçla alakası yok. Zaten bazıları da ortaya genel bir yorum atar ''iyi şeyler sizi bekliyor. Kötü bir haber alacaksınız.'' gibisinden ki zaten hepimiz insanız bir ay içinde muhakkak ki iyi kötü bir şey gelecek başımıza yani. Ama burçlar palavra değildir. Bilimsel olarak da doğrudur.
gezegenlere insan haleti ruhiyesini etkileme tasarrufu verilmiştir. yarın şu olacak bu olacak tarzı günlük fal yorumları hikayedir. insan ait olduğu burcun özelliklerini yansıtır ve burçlar arası uyum da söz konusudur. tabi bu her insan burç karakterini tam yansıtacak demek değildir. fıtratında var olanı gizleme, bastırma da olabilir.

neyse bilmediğiniz konuları fazla kurcalamayın, bunları prim konusu da yapmayın.
Bir de tipik bilmem ne Burcuyum falan derler. böylelerini odunla döveceksin.
21. Yy dayiz adam hala evrenw mesaj yollamaya calisiyor
mal değil saftır, buna inanan saf insanları kolayca kandırabilirsiniz. falların hepsi aynıdır misal ''yorgunsunuz, yalnız kalmayı istiyorsunuz'' yazıyor. okuyanda ''aa aynı ben!'' diyor.