bugün

amaca göre değişkenlik gösterecek durumdur.

sevgiliyi götürmek?!
bir insan disko ararken sevgilisini simit sarayına götürüyorsa öncelikle hala bir sevgilisi olduğuna şükretmeli.

edit: isyankar bir arkadaştan başlık başa kalmış. hayırlara vesile olması dileğiyle...
Boykot diye bir yer vardı. Gayet eğlenceli ve bütçeli bir mekandı, Heykel'de Tiyatro arkasındaydı sanırım.

Hala durur mu bilmiyorum ama.
dağa kaldır. yere birde post ser. uludağa çıkın yani. *
ancak çapı kadar bursa'dan haberi olan birinin yakınacağı durum.
yanında sevgilisi olan ama adam olmayan, olamayan, umutta vaad etmeyen çökmelerin elinden sevgilisini, kendinden de aklını alıyorlar.
(bkz: yavuz selim)
dağ var, üstelik bu mevsimde, adam yer yok diyor. ilginç. en kötü pirinç han var, setbaşında bir sürü güzel sevimli mekan var.
e mudanya, trilye onlar da var. cık. sen anca bok at bursa'ya.
sevgiliyi bursadan götürmek son çaredir.
sığ bir değerlendirmedir. ulu camiye gidin, en azından günah miktarını arttırmak yerine biraz sevap toplarsınız.
çapla alakalı yanlış bir yargıdır. chaos, vici, caddeüstü, kat3, demo, şale, highout gibi düzgün yerler örnek verilebilir.
doğru tespittir. neden sevgilimle her seferinde bir barda yada kafede bbuluşmak zorundayım? içmek istemediğim içeceğe yada yemek istemediğim pastalara para çarçur edeyim? sonuçta kafelerde eğer oturmak istiyorsanız illa ki bir şeyler içmeli yada yemelisiniz. neden insanlardan hep para kazanmak için uygulamalar var? bu bir yaptırımdır. ben bu yaptırımlara boyun eğiyorum. çünkü sevgilimle başka nerede buluşabilirim ki bursada? her gün tophaneye mi çıkayım? bu mudur yani? koca bursa'nın sadece bir tophanesi mi var? f.s.m bulvarına ne demeli? ipini koparanın açtığı sayısız kafeler. ve buralara durmadan giden ayrıca işte dün hayal kahvesi bugün demo yarında allah kısmet ederse klan yapar keyfimize bakarız kafasında sayısız kız ve erkek gençler türemekte. üzülesi bir durum da bu kafelerin hepsi aynı yerde sıra sıra dizilmiş vaziyette. uzun lafın kısası bursada aşk bambaşka güzel.
Uludağ gibi doğal bir korunma/ saklanma/ yiyişme ortamına sahip bir kent için saçma bir tespit.
"erkek erkeğe takılacak yer" bulamamışların canını sıkan durumdur.
güncel Önemli Başlıklar