bugün

Mantık hatası olduğu düşünülen sorunsal. *
burger 'ı bilmem de mcdonalds'ta çalışırken salata sipariş eden edene idi. parasıynan değil mi kardeşim ?
kişisel tercihtir. madem böyle bi dangavallık yapacaksın popeyes'e git güzel nugget salataları var.
Bir zamanlar benim de yaptığım mantık hatalarından biridir. Bu nasıl bir mantıktır diye sormak lazım. Madem salata yiyeceksin o zaman burgere gitme, kendine eziyet etmenin gereği yok.
salatadaki kalori oranının hamburgerleriyle eşdeğer olduğunu düşünürsen birşeyi eksilmeyen kişidir.
cebinden kendi dometesini çıkartıp yemek kafidir. *
popeyes'e gidip yemek daha mantıklıdır. Üzerine koyulan küçük tavuk nugetler çok yakışır o salataya. Üstelik aç kalmazsınız.
zehirli salata yemektir. gıda firmaları her zaman aynı tada sahip yiyecekler üretmeyi kalite prensibi olarak görür. fakat kimyasal katkı maddeleri kullanmadan aynı tad ve tekstürde gıda üretmek imkansızdır. burger king gibi büyük firmalarda da aynı kalite sistemi mevcuttur. oraya ne zaman gitseniz aynı tatta patates kızartmasını bulursunuz. çünkü katkı maddeleri katılmış ve özel kaplama maddeleriyle muamele edilmiştir. asla aynı patatesi evde yapamazsınız. aynı durum ürettikleri salata içinde geçerlidir.
''ben et yemiyorumm'' ayağıyla gezen tiplerdir.et yemek türk kültürüdür.
vejeteryanım diyet yapıyorum diye iç sesden bağıran insan.
mantıksız bir harekettir. salata yiyeceksen katkı maddelerini maksimum seviyede kullanan fast food firmasından değil de gidip menüsünde salata yer alan yerel bir mekandan yemek daha mantıklı olacaktır.
asla evde yapılan bir salatanın tadını yakalayamayacağını bilmesi gereken insandır.