bugün

şu dünyada en çok hoşuma giden şey flörtöz bir spor spikeridir. bilmiyorum belki sizin için nutella, metallica konserine önden bir bilet ya da bir adet ahmet altan kitabı olabilir. benim için er meydanında cenk eden işveli bir kadın spikerden daha hoş bir şey olamaz. star wars'tan bile daha çok severim bu figürü.

izlediğim spor programlarının çoğunda burcu esmersoy var. geri kalan programlar ise ahmet çakar'ın katıldığı programlar oluyor. sıcağı sıcağına yayına giren , son gelişmeleri bir yorumcu eşliğinde değerlendiren programlar favorim. mesela bir turnuva maçı sonrası uğur meleke, rıdvan dilmen falan gelir. maçın teknik analizini yaparlar, mest olurum. adamlar anlatırken işlerine nasıl bir aşk ile bağlı olduklarını kolayca anlayabilirsiniz. flörtöz bir spiker karşısında bütün gün kazım, adnan, turgay görmüş insanlar bir an olsun komplimana , cilveleşmeye meyillenmiyorlar. mesela spiker espri yapıyor uğur meleke'ye, adamda tık yok. ya bir gülümse, bir yanıt ver! yakışıklı , aklı başında adamsın. ulan hiç mi aklından geçmiyor be? kalkmış fransa u21 takımının sol kanadını, baklava dilimini, platini'yi konuşuyorsun. lan tamam futbol aşığısın ama bir jest, mimik...lan delirttin lan beni!

bilmiyorum ki şimdi murat kosova'yı koysak karşısına ...adam evli ve futbol aşığı ama eminim bir espri de o yapar, bir göz süzer, bir şeyler yapar. yahu rıdvan dilmen bile arada takılıyor, uğur meleke'de tık yok. bak futbolu hayat memat meselesi gören mehmet demirkol bile yazmaya çalışır lan bu kadar programda! şimdi uğur meleke efendi adam , yakışıklı adam....yapmasın böyle , bıraksın bu loser'lik sevdasını. futbol aşkı güzel ama hayat da güzel . onu kız arkadaşı olmayan kayıp gençlerin safında görmek istemem.