bugün

egosunu tatmin için arayışta olan insandır.
dar bir body giyinip; kaslarını ve ürkütücü görünümlü köpeklerini sergilerler. aslında köpek ve sahibi görünüm açısından disproparsiyone değildir, uyumlu bir çifttir yani. ama total olarak çifte bakınca büyük bir görüntü kirliliği yaparlar.
gözleri müdemadiyen çevriyi kolaçan eder. maksat ego tatminidir ya etrafın özentili ve şaşkın bakışlarından büyük zevk alır bu tip hanzolar ..
eğer bakan kişi de bir kız ise ohh, amaca ulaşılmış tatmin olunmuştur..
gezdirecek daha iyi birşey bulamadığı için köpeğini gezdiren insandır.
herhalde uyum için tercih etmiştir. ama kimin kimi tercih ettiği meçhul. acaba kim kimi gezdiriyor ve bu işten kim rant sağlıyor? bul muş dog u gezdiriyor.
beyni o anda orada olmayan vücuttur. ama bir beyni vardır tabii.
(bkz: krang)
bilgisayar basinda tikinmaktan rahat 120 kilo olmus, potansiyel seker hastasi, kiskanc yag torbalarinin, hicbir neden olmadigi halde bok attiklari normal vatandas. ha bir de ogretelim; bulldog o evladim, bulldog.
-ıyh ne kadar iğrenç bir köpek. çok benziyor.
+neye
-sahibine...
o kadar kastık bunun için bari vücudumuza uygun bir köpek gezdirelim diyen insandır.
Hayvan ve spor sevgisine sahip insandır.
gezdiği parkı üç dört defa dönüp parktaki kızlara hava atan insandır.
bi köpekten kork

bi heriften kork!

bi köpeğe imren

''laan benim anam niye izin vermiyo ki ühühüüü''

bi herife imren

''olum sporu bırakmıycaktım ben beşe katlardım bunu var ya ühühüüü''
kişilik problemi olduğunu düşündüğüm şahsiyetlerdir, özellikle bir de pitbull gezdiriyorsa bir level yukarı çıkmaya aday kimliklerdir.
Demin bir tanesi migros'taydı. emin olun ürktüm.

Hangisinin omuzları daha kuvvetli karar veremedim; köpeğinki de sahibininki de bir buzdağı gibi kafalarının ardında yükseliyordu.

Adamla köpek arasındaki tek fark adamın güneş gözlüğü vardı ve iki ayak üstündeydi.

Merak ediyorum adam mı köpeğe tut tut diyor yoksa köpek mi adama koş yakala jo diye bağırıyor. Gerçekten çok kötü bir görüntüydü. iki saat onlar çıksın da gitsinler diye kasada bekledim.
güncel Önemli Başlıklar