bugün

bugün çok sevdiğim hayat arkadaşımı kaybettim,
her anımda yanımda olan arkadaşımı..
bugün kimselere yok şikayetim… kendi kendime ağlayasım var sadece. çekilip de bir köşeye üzülesim geldi hayat. belki de hayat arkadaşımı elimden aldın diye… sabır olgunlaştırıyor amenna da; onun ardından ben de bir temenna var işte. öyle… yazılar yazsam kabaran duygularım sönsün diye; yine de çözüm değil… sen de gönülsün, gönüllüsün dert çekmeye işte… öyle…

şu yazın terleten akşamında beni terleten sıcak değil sanırım. ciğer yangısı diyorlarmış buna… her gün konuştuğun canının içi yok artık, nefes almamakta ne yazık… gülen gözleri kapandı sonsuzluğa, ne kadar çaresizik…

ne desem boş işte. ciğer yangısı bunun adı, ciğer yangısı…

bugün kimselere yok şikayetim, yok ki ne diyeyim. asilce kenara çekilip ağlamak vakti gelmiş ne yazık. dönmeyeceğini bildiğim birine, cenazesine dahi gidemeyecek olduğuma uzaktan yanmaktayım. hayat acı işte, heyhat! elden gelen yok.

sözler uzayıp gidecekse de; susmaktan gayrı yapacak, ölümden öte köy yok…

allah mekanını cennet eylesin, geceleri birlikte uyuyup sabah gözlerimi birlikte açtığım biricik telefonum …

https://www.youtube.com/watch?v=dlhC-Cu9s0A
siz eşyalarla konuşuyorsanız bu pandemi evresinde normal bir durumdur.

eğer onlar da sizinle konuşmaya başladıysa, uzman yardımı almanın zamanı gelmiş demektir.
Tek kelime okumadan eksiledim.
efsane ya ahahahaha. ben de tam "bize ne mk" demeye gelmiştim ki gerçek bir insan olmadığını fark edince bastım kahkahayı. evet güldüm lan siz gülmediniz mi?

-hayır!

sizin içiniz çürümüş.
Basliktaki bugun ibaresi beni direkt eksi butonuna sevk etti. Hangi dangoz esinin vefat ettigi gun sozlukte sürter ki?
Yazıları sonundan başlayıp okuduğum için telefon diyince hassiktir bok diyerek bastım eksiyi.
Hatırlayanı çok olsun...
okudum sonuna kadar ve çok mutlu oldum. çünkü bir insan yitip gitmemiş ne güzel. mutlu sonla biten bir film gibi. cana geleceğine mala gelsin.
Kul hakki yiyen entry lerde zirveye oynar amk. iyi ki sonuna kadar okumamisim.

3310 la mutlu bir hayat dilerim.
biz bu internete para veriyoruz, zamanımızı da israf ettin. artık öbür dünya da helalleşirsin yazarlarla.