bugün

tarihi iliklerine kadar yaşamaktır.

üniversitede mezuniyetime 2 kredi kalmıştı ancak yapılan bazı değişikliklerle almam gereken derslerin hepsini alamamıştım. iki yolum vardı ya gelecek dönemi bekleyecek ya da seçmeli sunulan derslerden birini alıp bu dönem mezun olacaktım. dönem bırakmak istemediğim için seçmeli derslerden kafama yatanı almak istedim. tarih anlayışı 101 diye bir ders dikkatimi çekti. ne olabilir ki en fazla diyerek seçtim.

dersin ödevinden biri şehirde önemli yapıları ziyaretti. o gün önemli bir sarayı ziyaret edecektik. daha önceden tanıştım banu ile orada sohbetimiz ilerledi. sarayı gezerken ihtişamı etkilemişti beni. bu sırada rehber bilgi veriyor, bazı öğrenciler notlar alıyordu. bir aralık banu şu saraya bak dedi. evet büyükmüş dedim. serbest bir zaman verilmişti bize, dolaşmaya başladık. gruptan biraz uzaklaşmıştık. nihayetinde banu hınzır bir gülüş attı, bu sarayda zamanında ne seks dönmüştür değil mi diye sordu. ben şaşırmıştım. tabii öyledir dedim. birden atıldı biz de deneyelim mi?

ben şaşırmıştım, olur mu olmaz mı derken kapısında girilmez yazan bir odaya girdik. tarihi bir yerde sevişmek üzereydik.

olaylar gelişti sonra.