bugün

Ramazan ayi ; kalbini O'nun yoluna koymaya... Ellerini O'nun dergahina acmaya... Ruhunu doyurmaya... Kalbinin gercek vuslati bulmasina vesile olsun...

Dostluklarin sevgi ile beslendigi bu Mübarek Ramazan ayinda gönlünün sevgi ile dolup tasmasini dilerim...

Gerçek oruç, sadece yiyip içmeyi değil, boş ve hayasızca sözleri de terk ederek tutulan oruçtur.

Bir kadın Resulullah (sav)yanına gelerek: Ben haccetmek için hazırlık yapmıştım. Bana (bir mani) arz oldu ne yapayım? Efendimiz, Ramazanda umre yap, zira o ayda umre tıpkı hacc gibidir; buyurdu.

Mübarek Ramazan Ayi ; sana Vücudunun sihhat ve selameti olan "az yemege".... Ruhunun sihhat ve selameti olan "günahsiz olmaya"..... dininin sihhat ve selameti olan "Peygamber Efendimizin güzel ahlakina sahip olmaya" vesile olsun....

Mübarek Ramazan Ayina has RAHMET BEREKET VE MAGFIRET ile hemhal olman dileklerimle....

klasik bir feys cümlesi bu mübarek ayda bakalım kaç kişi beğenecek. lütfen beğendiyseniz bir kerecik artı oy tuşuna basalım. bu önemli ayda değerlerimizi koruduğumuzu gösterelim.

Cenab-i Hakk'in kapisina ulastirmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan mübarek Ramazan ayini tebrik ederim.
(bkz: facebook müslümanlığı)
(bkz: dini facebookta yaşayan insanlar)
+bu mübarek ayda bakalım kaç kişi beğenecek?
durdurun

bu tür cümlelere kızmaya gerek yok bkz'ı veriyoruz yetiyor.
(bkz: get a life)
(bkz: subhanallah kardeşim ibretlik bir paylaşım)