bugün

hala çözemediğim şeydir. Böyle yapış yapış beyaz bir sıvı. Google bile bulamadı ne olduğunu.
(bkz: sekse giriş)
(bkz: sex101)
nerden geldiği önemli olan sıvıdır. *
sivilcelere iyi gelir suratına falan sür hatta ondan meni diye ilaç yapıyolar.
edit: meni bkz verenlere;
http://www.swfcabin.com/swf-files/1295302480.swf
boşalınca sperm gelir.

ama arkadaş burada boşaldıktan sonra gelen beyaz bir sıvıdan bahsediyor.

ben de merak ettim, ne ki acaba.

beyin olabilir bence. bir doktora görünmesi kendi yararına olacaktır.
salyadır o salya. ağzı sil.
pişmanlığı da beraberinde getirendir.
en yakın sahile gidip soğuk sulara bırak kendini yanıyorsun arkadaş..
halkı, "boşaldıktan sonra beyaz sıvıda mı geliyormuş?" düşüncelerine gark etmek için tanzim edilen cümle.
kendini yeni keşfeden ergenin her an sağa sola saldırabilmesi, en belirgin özelliğidir. *
(bkz: çe vav şın)
(bkz: kedidir kedi)
iltihaptır...
akıllara şu olayı getirir;
yeni ergenliğe giren çoban bunun ne olduğunu anlamaz ve bi tarafım şişti diye hemen doktora koşar, para yerine de bir koyun alır yanına.. koyunu gören doktor, bir tas soğuk su döker ve, sen şiştikçe gel hastalığın devam edecek der.
günün birinde doktor bir seminere gider ve gitmeden karısına, koyunları kaybetmeyelim sen suyu dök çoban gelince, der.
doktor seminerden döner, bakar koyunlar artmış, sevinir... ertesi gün çoban gelir yine, doktor da hoşgeldin dur şişini alalım der.
çoban reddeder ve: "sen sadace şişini alıyosun doktor, yenge içindeki iltihabı da çıkarıyo" der.
omurilik sıvısı
saleptir, iç sıcakken.
el sallanılması gereken sıvıdır. keza giden sıvının yaşamındaki son saniyelerdir. evlatlarım..
a dan z ye kadar her cesit vitaminin bulundugu sividir. bayanlarin o kadar para vererek yuzlerine surdukleri her cesit mamulden daha iyidir. dene goreceksin!hemde beles, sen bi dene ayagin alissin.
ismi hala muamma olan sıvı. lan o değil de bıkmadınız amk şu başlığı up'lamaktan.
(bkz: mezi)
(bkz: yazarlar 12 yaşında olsa açılacak başlıklar)
(bkz: meni) diyenler var ben onların yalancısıyım.
onlar bir neslin var olamayışının haykırışıdır,onlar kalabalık bir anti-terörist grubudur,hatta içlerinde hakim,savcı,doktor vs olacaklar da vardır ama onlar ölmeyi tercih etmişlerdir.
adamın eli sikinde bulacak o sıvıyı dur.