bugün

bkz yazarlığından daha beter bir yazarlık türü. kimileri öyle bir bkzlar veriyor ki , bkzsız hali daha entry gibi.
(bkz: verilmiş bakınızların boş çıkması)
sözlükte nedendir anlayamadığım bir biçimde izin verilen "yazarlık"tır, yazarlık alışkanlığıdır. konuyla ilgili var olan onlarca hoş bkz ı arama, araştırma zahmetine katlanmadan yapılan "yazarlık"tır.(yeni başlıklar üretmek de arkadaşın kapasitesiyle ilgili ciddi problemleri olduğu için pek mümkün değildir.) dahası, dikkat ettim pekçoğu aynı zamanda imla, mantık hataları ve anlatım bozukluklarıyla dolu entryler giriyorlar, akıllı bkz ları da "kirli" emellerine alet edip deli ediyorlar. ayrıca benzer sıkıntımı önceki entrylerimde de yazmış olmam gerek. (bkz: uludağ sözlük/#6486976)
üstelik bu bkz ların içleri de boştur, tıpkı adları gibi. hele bir de edatla, bağlaçlarla (lan okul bitecek hala arasındaki farkı çözemedim idare edin) başlayan bkz lar var ki evlere şenlik!
(bkz: biri beni mi çağırdı)
seri eksilenmeye yol açabilir. ilaveten, gaza gelip o boş bkz.ları doldurayım diyen yazarların da o başlıkların kendi fikirleri olduğu zannıyla seri eksilenmelerine yol açabilir.
güncel Önemli Başlıklar