bugün

Eski adettir günümüzde böyle uygulama varsada toplumda o erkek ayıplanır .Zaten kızı bilerek almıştır ,kız bişeyler sakladıysada geçmiş ola geniş olucaksın relax ,Kız zenginse babasının çok mal varlığı varsa kimseninde umurunda olmaz , kız tecrübeli diye daha makbul olur ,çok değiştik çok .
+ yahu bu kız bozukk !!
- tamam onun ablasını verelim, daha üst bi model
sütü veya kanı bozuk olduğu halde geri verilmemiş errrrkek tutumudur. tüketici hakları denen mefhumu götüyle anlamış bir milletin ata erkil tasarrufudur.
servisteyken kaskodan bir iki haftalıgına verilen rus bayan ile takılmaya yol acacak durum.
erkekliğe sığmaz.
önemli olan ruhun bakire olması beden bakire olmuş olmamış önemli değil tartışmasını alevlendirebilecek cümledir.
(bkz: tüketici hakları)
- alın kızınızı bozuk bu.
+ bozuk mu?
- evet.
+ kızım kime bozuldun sen söyle bakıyım?
* ...
+ kız konuşsana!
* ...
+ aa bana küsmüş bu hamına. bana bozulmuş bu damat.
asırlardır bakir olmayan şerefsiz erkekler tarafından oldürülen çoçuk gelinler vardır bu ülkede ve bunlar öldürdükçe kadınları ve çoçukları erkek oldular .

not;erkekleri onurlu toplumların kadınlarıda onurludur anlayana .
ilerde kızının, torununun, kız kardeşinin sana bozuk bu diye iade edilmesiyle eş değer bir meseledir.
fişini kaybettiyse elinde kalacaktır. * *
fişi varsa sorun olmaz.
sıfır parasına alındıysa haklısınız.
patlak mal konusunda hassas erkegin davranisidir.

izmir'de patlak cikan kiz izmir marsi esliginde kutlanir, kutsanir.
babasininda damadi alip sabaha kadar oklava, zipkin, merdane, baseball sopasi ile hunharca ziktikten sonra cocugun babasina goturup "dünür, senin oglan patlamis" diyerek iade etmesi gerekir.

kadina mal muamelesi yapanin sonu mal olmaktir.
Ben evlenmeden eşim gelse ve kendisinin daha önce cinsel ilişki yaşadığını söylese kem küm ederim ama neticesinde uzatmam geçmiş geçmişte kalmış benim için hatalarından vazgeçmiş neticede.Ama gerdek gecesi kandırılıp bunu yıllar sonra öğrensem aldatılmış hissederim kendimi.
Eğer bacısı sağlamsa, bacısıyla değiştirebilir. Çünkü bazı babalar, para iadesi yapmıyor. Ancak yeni ürün veriyorlar.
ağzı bozuk bir kız demek!
garanti belgesi vermeyen o babayı ateşler salsın.
kızın babası zararı tazminle yükümlüdür.
kadını mal olarak gören kara cahil topluluklarda yaygın olarak gerçekleştirilmesi muhtemel eylemdir.
Aile değerlerine sahip çıkmaktır.
Doğru olandır. Kimse bozuk yemek yemek istemez. Kimse açılmış kapaklı yoğurttan yemek istemez.