bugün

(bkz: öp beni yoksa öleceğim)
kızın hamile olduğunu söylemesine çok az kalmış demektir.
tam öpülme esnasından öpen kişinin sıcak nefesini boynunuzda hissettirip tüylerinizi diken diken eden öpücüktür.***
Ne fecidir, ne hoştur, kendini kaybeder insan. ***
nefes verilerek yapıldığında karşı tarafı tahrik eden davranış.
sevismenin baslangic noktasidir. güzeldir öpen kisiyede bagli tabi.
içmeden sarhoş eden dokunuştur; bir kadını önce boynundan, sonra dudaklarından...ve göğüslerinden öpmeli...
insanı titretecek kadar zevk veren, akılda beyinde o an hiçbirşey bırakmayan, tamamen sakin birini bile vahşileştirebilecek hareket. bundan daha seksi birşey yok kanımca.
muhteşem üçlemede - boyun, dudak, göğüs - yazarın başlangıç noktasıdır. başlanılmak istenen noktasıdır.
düzensiz nefes alış-verişin başlama sebebinin ilk kıvılcımıdır.
arkadan sarılarak yapılan boyun tahriki daha etkili olagelmiştir.
dünya üzerinde kabul gören 4 adet "sahipli" bu hatun imajı veren sembollerden biri. er kişinin ya da hatunun sevdiğinin boynunu masum masum öperken bir anda somurmaya başlaması sonucu oluşan morluklar herkese tek birşey anlatır.
(bkz: x buradaydı)

diğerleri için:
(bkz: söz yüzüğü takan hatun)
(bkz: belinde belong to x dövmesi taşıyan hatun)
(bkz: bölgesindeki her ağaca işeyen köpek)
eninden öpülmekten daha uzun sürecek öpülme.
nasıl öpüldüğüne bağlı bi kere..
kimi zaman oluyor böyle sinsi, yapışkan ya da gıdıklar gibi ozaman insan kaçınıyor.
kimi zaman oluyor önceden bi nefesle belli ediyor kendini sıcak, yavaş, nemli ozaman tabi başka, insan bi kaybediyor kendini.
ne güzel şeydir...
aşkın ta kendisidir...
kulak memesinden öpülmekten daha fazla haz vereceğini zannetmiyorum. yüz kişide denedim, o tadı alamadığını söyledi hepsi. yoksa ben mi öperken bişileri yanlış yapıyorum*...
tahrik olmaya giden yoldur.
tüylerin diken diken olmasına sebep olan durumdur.
boyundan emilmekden daha güzel olmayan şey *
cok sulu olursa sinir bozucu olan olay. ayari tutturmak gerek.
anlatılmayıp , birebir yaşanması gereken hadıseler bütünüdür.
içinin gıdıklanmasını,o hazzı efendime söyliyeyim o karıncalanmayı, kelebek uçuşmasını
"ay huylanıyorum berkuuut?!" diyerek ifade edenlerde vardır. amma ve lakin hoş ve nahoş duygudur, yaşanılmalıdır.
öpücüklerin en güzelidir işte o. iç kıpır kıpır bi garip olur.bazen sevgili abartıp somurmaya geçebilir işte o zamanda boyunda morluk kaçınılmazdır.
eski turk filmlerimizde bas roldeki 'seksi' bayan aktrislerimizi << (bkz: bollywood) filmleri gibi>> dudagın tene dokunusuyla tatmin olur hanım.
sevişmenin başlangıcı olup, boyundan geçen ince ve hassas sinirlere temas edilerek vücuttaki elektrik akımı 250 volta çıkarak, gerekli olan enerji sağlanır. bu enerji akımı ile boyundan aşağıya doğru yavaşça inilerek sevişme tam kıvamına gelir. bu şekilde yapılmazsa sevişme de istenilen seviyede olmaz.
en tahrik edici durumdur.
bütün tüyler diken diken olur.
gözbebekleri büyür.
kısacası büyüleyici bir durumdur.
gıdıklanmanıza sebep olan öpücük türü.
en güzel öpücük türüdür.
hem gıdıklar hem huylandırır, akabinde kız tarafından kıkırdama şeklinde bir gülücük atılabilir.