bugün

tarih her zaman tekerrürden ibarettir. lakin haddini bilen kişi kendine yapılmasını istemediği şeyi bir başkasına yapmamalıdır.
Boynuzlamasa nasıl adalet sağlanacak ki? Hakeder adam fazlasıyla.
Kadınlar görmek istemedikleri davranışı başkasına yapmayacak kadar akıllı insanlardır."aldatılan" kadın terkeden kadındır.Arkasından bakılır.Gitmiyorsa korkulması gerekendir.
insanın canının nasıl yandığını bildiğinden boynuzlamaz şeklinde bir cevap verilesi sorudur. **
boynuzlayan kişiyle aynı statüye düşmek zorunda kalınacağı için güzel bir tokat* atılıp anında mekan terk edilir. çok seviyorum diye affetmemek gerekir. erkektir sonuçta yine yapacaktır.
her ne kadar kadın aldatılmış olsa dahi aldatmamalıdır.hoş, kadının doğasında sağlam bir öc alma duygusu vardır lakin bunu genelde aldatarak dışa vurmaz.
boynuzlamamalı .süründürmeli .
boynuzlayan kadın da olsa erkek de olsa aynı şekilde karşılık verilmemeli.
sıkıysa boynuzlasın. kefaretsiz boşarlar.
aldatılan kadın terk etmiyorsa,
1-maddi bir nedeni vardır,
2-gidecek yeri yoktur,
3-evlilik bir mecburiyet haline gelir.

toplum-çocuklar-akrabalar etkin olduğu bu durumlarda erkek kadını ayrılığa ikna etmeli. aldatılmak kadın için hayatta en acı şeydir. erkeğini sevmese bile gururu yıkılmıştır. aldatılmak, kocasını canı gibi seven kadın yada kocasından nefret eden kadın için aynı acıyı verir.

sonuç, kadın affeder ama unutmaz, kadının intikamı kötü olur. bunun için akıllı erkek aldatmaz. aldatan aptal erkek eşini boşanmaya ikna ederse akıllanmış demektir.

sonuç olarak, kadın bazı mecburiyetlerden evliliği yürütmek zorunda kalırsa bu evlilik kadın için tarifi imkansız bir işkence halini alır.

siz hiç yolda bulduğunuz çiğnenmiş ve atılmış bir sakızı alıp çiğnedinizmi?
(bkz: uğraşmaya değmez)
erkek aldattıgı zaman kadının gozunde tıksınç kotu ve asagılık bı yaratık halıne gelır ve o yuzden de kadın aldatmaz anında gotune tekmeyı basar haa basmıyosada bır omur boyu başına kakar yanı sonucta her turlu cekecegımız var demektır hayırlı ugurlu olsun şimdiden.
ilkokul öğretmenimden alıntıdır:

"Herkes kendini aşağı atsa sen de mi atacaksın?"
çiftelemelidir.
(bkz: çifte atmak)
aaaay onun seviyesine inmem, yada erkek değilmi boyu devrilsin, banane canım elinin kiri yıkadımmı geçer, biraz da suç bende vb yaklaşımı yapan kadın,
1-satınalma paritesi açısından,
2-evlilik bir sosyal çevre edinme,
3-hayat sigortası gibi görülen evlilik,
nedeniyle yapılmıştır. saygı-sevgi-sadakat(ki kadın içinde) bir anlam ifade etmiyordur. evde çamaşır-bulaşık makinesi geceleride şişme bebek vazifesi dışında bir işe yaramayan ve değer yargısı olmayan insanımsıdır.

zaten eşide hemen-hemen aynı seviyede olduğundan onlar için aldatılma bir anlam ifade etmeyecektir. tencere kapak hesabı.
kadının iffet anlayışına aykırı bir durum olduğu için karşısındakinin ayarına düşmemeli ve arkasına bile bakmadan gitmeli çünkü eğer bir insan diğerinin sevgisine layık görmüyorsa kendisini elbette aldatır. unutmamak lazım gelir ki herkes kendi değerini kendisi belirler.
ne yazık ki ülkemizde aldatmak erkek için şeref kadın için namussuzluktur ve bu tür erkeklerin hep sırtı sıvazlanır, kadınlar ise en ağır hakaretlere maruz kalır hatta ölüme mahkum edilir. allah katında kadın da birdir erkekte, bu nedenle ne kadın aldatmalı ne de erkek.
kadın benim gözümde gururu temsil eden yegane varlıktır işte bu yüzden arkasını dönüp gitmelidir dedim.
vakti zamanında ömrünü adadığı erkeği kendi pisliğinin içinde boğulmaya mahkum etmelidir...
iyi de aldatıp başkalarının kollarına kendini bıraktığında ona acı vereceksin anladık da ya kendin gece yastığa başına koyduğunda hiç mi vicdanın ben nasıl bir insanım demeyecek? ha demezse yok ben aldatırım rahatsız olmam dersen bana ulaş.
Öncelikle görüşlerim erkek kadın farketmiyor. Aldatma aldatmadır.
1) Her konuda göze göz dişe diş olmaz.
2) Bu yaptığını şey öncelikle kendinize de saygısızlıktır. Aldatan kendini aldatır lafını unutmayın.
3) Her iki tarafta birbirini aldatırsa ilişkinin çivisi çıkar.
lezbiyen ilişkiyse o paradoks olacak sorunsaldır.