bugün

talihsiz insanın başına gelen olaydır.

amına koyiyim ya, hay ağzına kusayım ya. otobüs terminale geldi, indim. ama nası çişim var. içeri doğru işedim işiycem. idrar kanıma karışmadan "du bi işeyim geliyim" dedim. çantayı bıraktım, helaya topuk... helayı sora sora buldum. baktım ayakta işenen yerler dolu. hemen sıçılmalıklara girdim, "hem osura osura işer iyice rahatlarım" diye hayra yordum. fermuarı alel acele açtım, hafif elime işedim. neyse tam da düşündüğüm gibi osura fısıra işedim güzelce. derken büyük geldi. yani büyük abdest bozmam gerekti. hazır tuvaletteyken onu da sıçayım dedim. bi 15 dakka da ona ayırdım. ellerimi yıkayıp çıktım. çantanın oraya koştum. of bir de ne göreyim! çantam tuz buz olmuş. etrafında güvenlik şeritleri çekili, yeşil elbiseli astronot "ok" işareti yapıyo arkadaşlarına. anamın yanıma yolluk diye koyduğu dolmalar, sigara börekleri her yana saçılmış, insanlar panik halinde. "siktiğimin salakları o patlattığınız benim çantamdı" demek için ekipler amirinin yanına doğru koştum, sonra tabiki de tırstım ve sanki hiç alakam yokmuş gibi kalabalığa karışıp olayı izledim başım belaya girmesin diye. en çok da sigara böreklerine üzülüyorum. şansıma kussunlar!