bugün

Muhtemelen izmir'de gül satan çingene kadınların yeni yetme oğullarından biridir. çekirdek satıyordur, kim buna iş verir ki yani.
Siyonist ajanıdır. Hayatı boyunca propaganda yapacağına dair görevlendirilmiş ezik ve rezil yazarımsı. israil'in yalancı ve hilekar askerlerinden hiçbir farkı da yoktur.

Bluevelve ile yapılan bir ropörtaj:

+muhabir: mavi marmara gemisine neden saldırıp masum insanları katlettiniz?
-bluevelve: Şimdi efendime söyleyeyim şöyle oluyor. Onlar bize saldırmasaydı biz onları öldürmeyecektik. Askerlerimizi linç ettiler.
+muhabir: haydaaa. Siz helikopterdeyken mi size saldırdılar yani?
-bluevelve: Evet efendim. Sakallı ve elinde kılıç bulunan bir terörist diğer elindeki çatalastik * ile helikopterdeki pilotumuzu vurup öldürdü ama biz bunları basına yansıtmadık, gururumuz kırılmasın istedik.
+muhabir: Nasıl yani? Gemidekilerin elinde hiçbir silah malzemesi olmadığı söyleniyor.
-bluevelve: Olur mu efendim. Plastik sandalyelerin ayağını kesip helikopterimize saldırdılar, ellerindeki bileziği çıkarıp askerlerimizin suratlarını çizdiler, kulaklarındaki küpeleri karnımıza batırdılar. Kolyeleriyle bizleri boğmaya çalıştılar. Bunların hepsi birer silah yani.
+muhabir: 9 kişiyi öldürdünüz? ne düşünüyorsunuz?
-bluevelve: Hayır efendim öldürmedik. Sıktığımız plastik mermilerin etkisiyle şoka girip korkudan denize
attılar kendilerini ve öldüler.
+muhabir: Peki daha önce dozerle üstünden geçip katlettiğiniz Rachel Corrie hakkında ne düşünüyorsunuz?
bluevelve: Ahh... O sadece bir kazaydı
muhabir: hööö? *
(bkz: keraneci)*
kendisi film sektöründedir. ciddiyim.
kesin kolalısyon hukumetler zamanında devlete kapak atmıs bır memurdur.
uludagsozluk.com'da part-time provokatör
pezevenk olma ihitmalli yüksek gibi değilse de kernel amadeus kesin pezevenktir..
(bkz: master of basyon)
ezik bir ergendir.
karmasına bakarsak sütçü.
(bkz: mastürbatör)