bugün

antalya'nın kas ilçesinde bulunan sun cafe'de canlı müzik yapmakta olan blues grubu. çok sağlam bir vokal ve gitariste sahiptir grup. bascıları da çok karizma adamdır. imrenerek izliyoruz.
ayrıca bu arkadaşlara 2-3 gün boyunca master of puppets çalmaları için baskı yaptık fakat çalmadılar. ite kaka introyu çaldırabildik biraz ama bizi tam anlamıyla kesmedi o. kınıyoruz.

birde bu abilerimizin arasında ercan abi vardır. benim arkadaşın dayısı. biz sun cafeden kovulduğumuzda, kendi adını vererek içeri girebileceğimiz söylemişti. iyi adamdır. sesi de iyidir. severiz.

Grup üyeleri:

Feti Slayer - vokal ve elektro gitar
Efecan tarabya - bas gitar
Ercan aliyev - perkisyon

son olarak, blues alaturka dinlemeye giderseniz mutlaka kendilerinden smoke on the water çalmalarını isteyin. süper çalıyorlar...
dün itibariyle kendileri ile çalma şerefine eriştiğimiz muhteşem gruptur. ne çaldığımıza gelince: efenim ben tef çaldım, arkadaş çan. o da birşey tabii, sonuçta çaldık mı çaldık. mutluyuz.
bugün itibari ile sun cafede sahne almayacak olan gruptur. gelecek yazı bekleyeceğiz artık.
9 günlük bayram tatilinde tekrar sun cafede sahne alacağını öğrendiğim muhteşem blues grubudur. mutluyuz, heyecanlıyız. beklemedeyiz.
9 günlük bayram tatilinde sun cafe'den tamamen ayrılıp, andifli barda çalmaya başlamış olan gruptur. bu çalma durumu sadece bayram içindir, gelecek yaz ne olacağı belli değildir. grubun herşeyi olan feti slayer amerikadan kalkıp gelmiştir bayram programı için. *