bugün

siz takılın takılın sonra biz kötüyüz aynen şeklinde devam edebilir ama kesin değil açık ve net.
evet, kötüsünüz. çünkü hepimizin içinde iyilik de var kötülük de var ve bazılarımızda iyilik, bazılarımızda kötülük daha ağır basıyor. bu tepkide de eleştiriden kurtulma çabası görüyorum ve bu kötü bir harekettir. demek ki doğru bir tespittir.
Dünyada var olan en iğrenç şarkı sözü, o sözü duymaktan bıktım usandım artık! Sokakta sakin sakin gezerken, 35 senelik emektar tofaş ile gezen allahın terk etmiş olduğu elin kekoları karşı mahalleden çalmış oldukları o iğrenç hoparlör sistemi ile yolda ilerlerken o anın her saniyesinde tiksinmeye, kusmaya, ölüm acısını hissetmeye başlıyorum...koşuyorum oradan hemencecik, tabi bu aptal kelime öbeğinin çıkardığı autotune'li iğrenç sesten kurtulmak mümkün mü? Hayır tabiki de! Evime döndüğüm zaman internet çöplüğünde üstünde 50 TL'lik emektar adidas tişörtü ile gezen gençler hem gözümü hem de kulağımı katletmek için o şarkıyı açıp arkasından dans etmeye başlıyor...Telefonu atmak istiyorum! Hemen kapatıyorum telefonu ve gözümün ve kulağımın iyileşmesi için kaliteli içerikler tüketmeye çalışıyorum...Geçmiyor bu acı...geçmiyor...hala da geçmedi...geçmeyecek...2034'te de...2044'te de...Asla geçmeyecek bu iğrenç acı...Kurtulamayacağız bu acıdan...Yapabileceğimiz tek bir şey var...Biz de bunlara karşı elimizden geldiğince kaliteli içerikleri öne çıkartmayı çalışacağız, onlar son sesle o iğrenç ve sanattan yoksun şarkıları tüm sokağa yöneltirken biz de son sesle tüm insanlara Beethoven'ları, Bach'ları, Mozart'ları açacağız ve "hayır kardeşim burada senin dinlediğini duymak istemiyorum!" diyeceğiz.

Tüm güzel Türkiye vatandaşlarını davet ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar