bugün

fenerli olarak tebrik eder, taşağınızı kızlar yesin deriz. tebrikler.
Aynen, tebrikler.
Tebrikler besiktas. Fenerli olarak sizi daha cok seviyorum.
Sen niye bütün fenerliler icin konuşuyon diye sordurtur.
Altına imzamı attığım söz.
3. turu geçti diye değil liverpool'u yenip ülke puanında yunanistanla farkı açtıkları için teşekkür ve tebrik ediyoruz.
biz beşiktaşlılarda teşekkür ediyoruz.
Fenerli olarak siz kimsiniz de benim adıma konuşuyorsunuz kepçük ağızlılar denilesi bulduğum önerme.
biz beşiktaşlılar olarak siktirin ordan dediğimiz (en azından ben) tebriktir.
yenilsek taşak geçerdiniz çoğunuz yarın.

özür editi. başığın sahibi dedzaki ve onun gibi düşünenler hariç der kendilerinden özür dilerim.
Tebrikler beşiktaş.

Liberpoolu elemek her zaman için büyük iştir.
beşiktaşın hakettiği tebriktir. penaltılarda bi oraya bi buraya attık evde kendimizi.
büyük fenerbahçe'nin büyük taraftarına kalpten teşekkürü borç biliriz, başlığı açanın eline, gönlüne, fikrine sağlık.
Tebrik edene saygısızlık yazmaz bizim kitabımız da. lig başka avrupa başka.

(bkz: teşekkürler fenerbahçe)
fenerbahçe resmi duyurularını sözlükten mi yapıyor lan dedirten başlık.. şaka bi yana bir FB,li olarak mutlu eden bir başarıdır, devamı için başarılar...
fenerbahce taraftarıyım fakat yine de besiktas için sesim kısılana kadar bağırdım. bugün fenerbahce galatasaray tırabzon (onları saymasak da olur gerçi ama) bursaspor taraftarı diye ayırmak yanlış olur. bir gerçek varsa, o da besiktas herkesi sevince boğmuştur. hadi eleştirmeyi bırakıp uzun zaman sonra gelen başarının tadını çıkaralım.
Tebrikler beşiktaş ve teşekkürler olimpiyatın zemini.
tebrikler beşiktaş. böyle devam edin. yemin ediyorum gururlandım.
beşiktaş'lı kardeşlerim!

sorunların arasından tertemiz güzel bir takım çıkardınız bugün sahaya.
liverpool gibi bir takımı elemek her zaman başarıdır.
her vurduğunuz gol, her attiğınız adım tur getirsin!

taraftarınıza, futbolcunuza, teknik direktöründen, top toplayıcınıza kutlu olsun, helal olsun!

darısı fenerbahçe'min başına.

edit: seneye geliyoruz avrupa!
şikeci ortaklığından ne beklersin. Evet.