bugün

Kılıçdaroğlu'na rize'de yapılan çirkin saldırı...

http://www.8sutun.com/Kıl...rtalı-saldırı_109817.html
haketdigi anladigi dilden kendisine cevap verilmistir.
eger siyaset meydanlarina anali bacili argo kufurleri sokmasaydi, kullanmasaydi boyle agir bir sovguyu kim asmaya soylemeye cesaret edebilirdi. yer yerinden oynardi.
rizelilere yakışmamış, ayıp etmişlerdir. edepten yoksun birine aynıyle mukabele etmek karadeniz uşağına yakışmaz. siz, mesut yılmaz'ı bitirin yeter.
rizelinin hemşerisine sövmüşler, o da aynı karşılığı vermiş.

senun anani, çok komik lan.
bir siyasetçiye yapılmış en büyük kapaktır.
liseliler kapışıyor.
ana... anaaaa. ananı.... diyen bir siyasetçinin rizeli olduğunu unutup, sonra rizeye gidince de aldığı boy ölcüsüdür.

açık havada gezmemi tavsiye edenlere selamlarımı iletir, parti başkanlarınına bu giren kapağı partililerin çıkartması isteği gözlerimi yaşlandırıyor.,

(bkz: sanane sana mı girdi)

edit: imla sağolsunlar lafı sokunca imlaya takıyorlar.
bu olay bana çiftçiye ananıda al git diyen başbakanımıza cumhuriyet mitinglerinde anamızı da aldık geldik diye açılan pankartları hatırlattı bana. kapak mı demiştiniz? bilemiyorum sevgili sözlük.

görsel
işte benim memleketim dedirten durumdur. lafı böyle koyarlar.
bizimki elden gitti biz de seninkini anlamında temenni cümlesi sanırım.
rizelilerin, çiftçinin anasına söven tayyip erdağan'ın lafına alınmayıp, tayyip erdoğan'ın anasına söven kemal kılıçdaroğlu'nun lafına alındıklarını gösteren pankarttır.

analarından daha çok sevmektedirler tayyip eddoğan'ı.

(bkz: laz aklı kaz aklı)
hımmmm... neydi? bir atasözü hani. götlü mötlü bişeydi. hah buldum. (bkz: öyle göte böyle yarrak)