bugün

Evet sevgili yazarlar ben bunu cok yaşıyorum. Aramizda da mutlaka yasayanlar vardir. Neden olur bu tuhaf sey üzücü bisey olmadığı halde. Her sey bitmiş bıkkın halsiz hissettigimiz zamanlar nedensiz yere neden olur?
eskiden yaşanılan olayları bi anlığına olsada hatırladığınız zaman olur aslında bu burukluk, insanın içine saçma bi hüzün çöker, mantığın ve ruhun uçurumdan atladığını hissedersin.
*
şu şarkıdan dolayı olm herhalde ; https://www.youtube.com/watch?v=KMihKmoYfe8
Bi sey var ki o da yazim yanlisin.
bir şey
bu tür olayların bir çok açıklaması olabilir. Fiziki, dini, pisikoloji, vs. bu burukluk kalp ile alakalı ise ki öyledir, ruh ve kalp arasında araştırılabilinir. dini yönden aklımda kalan bir mesele ise, kalperin Allahın elinde yani kontrolünde olduğu bilinmektedir. Bununla birlikte kalplerin bazı zamanlar insani yönden nedeni bilinmesede kabz(tutmak, sıkıştırmak) edildiğini duymuştum. Tekrar dini yoldan devam edersek, kalperin sadece Allahı anarak ferahladığını söyleyen ayet/hadis bulunmaktadır. Diğer tarafdan bakılırsa, stress, özlem, uykusuzluk ve başarızızlık da bu burkuntuluğa neden olabilir. Tabi bunun nedeni o an aklınıza gelmese bile bilinçaltınızda şu an bu sorunlar işleniyor olabilir.