bugün

reddetmesi rus erkeği gibi genel itibariyle yakışıklı olmayan ve güzel giyinmeyen erkeklere alışık olmasından dolayı namümkündür. türk erkeğinden maksat nedir kuzum? türk erkeği hayvandır, vahşidir sakallıdır genel itibariyle de yakışıklıdır-ortaoğu erkeklerinin genel karakteristiği. biscolata erkeği sadece mankenlerden oluşuyor. kimsenin bunu düşünememsini anlamaıyorum ben ya. sanki bu çocukların hepsi sokaktan gelişigüzel toplanmış. hayır efendim maalesef en ince kriterlere göre seçilen en iyi mankenler bunlar. türk erkeğini savunmak için de demiyorum. benim nazarımda genel olarak ortadoğu erkeği(türk, arap, fars, kürt) zaten avrupa erkeğine göre biçok yönden üstün. ha şu var. avrupa zengin, yetiştirdiği gençlik de ona göre daha bi serilmiş serpilmiş oluyo. senin ortadoğulular biraz daha fakir. daha az beslenebiliyo ve daha az reklamı yapılıyo filmlerde, reklamlarda, internette vs vs..
son söz olarak şunu diyeyim canlarım: türk mankenlerini, hatta bırak ortalamanın üstünden yakışıklı türk delikanlılarını çıkar ortaya salınsınlar bakalım n'oluyo. kaptın mı şimdi? öptüm.
tipli tipsiz farketmez, zenginse rus kızı affetmez. (bkz: fakir biscolata erkeğini reddeden rus kızı)
zengin görünümlü fakir türk erkeğini kafaya koymuş kızdır. * * *
güncel Önemli Başlıklar