bugün

Bunu yapmayan varsa ben de opç olayım.
basit insan hareketi.
Sizin giyiminizi, saç kesiminizi, hobilerinizi, tarzınızı beğenmez, sürekli laf atar.
Sonra gider maymundan 5 dakika önce doğmuş insanlarla birlikte olur. *

'Valla bende böyle yapraam' deyip geçin.
hoşlarına giden fiziksel bedenlere hayallerini sokmaya çalışan insanların gündelik uğraşı.

tam tersini yapmaya çalışsanız oda olabilir , bilmiyorum. biraz zor olur gerçi sokmak falan.

gereği var mı ? yok.
(bkz: birini değiştirip sonra onunla sevgili olmaya çalışmak)

o sıktıysa bi de bunu deneyin. kalıpları dar bu modelin.
Bir kere iki insanın ayrıştığı konular kesinlikle olacaktır. Bu uyuşmazlıkları gidermek için ufaktan ufaktan o iki kişi huzursuzluk çıkmasın diye birbirini tolere etmeye başlayacaktır. Zamanla da bazı huylarını değiştirmek durumunda kalacaklardır. Bundan doğal da bir şey olamaz. Ne yani o zaman ben sevgilimle iken her kararı kendim mi alayım? Ortak bir platformda kararlar da ortak alınır.
bi insanı olduğu haliyle sevmek neden zor bilmiyorum. gülü seven dikenine katlanır mantığıyla yaklaşın biraz. insanları olmasını istediğiniz kişi yapmaya çalışırsanız sadece kendinizden uzaklaştırırsınız. ki zaten olmasını istediğiniz kişi yapsanız bile bir süre sonra aslında istediğinizin bu olmadığını farkedip uzaklaşıyorsunuz karşınızdaki kişiden. her türlü zararlı bi eylem yani. şiddetle yapmamanızı öneriyorum
sonu kötü biter.
Kahraman olmaya gerek yok.
Geçeceksiniz o işleri. insan hiçbir zaman değişmez.
geri zekalılık alametidir..