bugün

çocuklukta daha fazla yapılmıştır.
- olm sen bu kızı seviyon ama o başkasını veriyo lan.
en kolay kızdırma yoludur.
en basitinden (bkz: fenerbahçe)ye ya da (bkz: galatasaray)a bok atmaktır.
ateistlerin, kemalistlerin ve teokrasistlerin başlık açması ve o başlıkların altına entry girmesi eylemi.
takımına bok atarlar bazen, delirirsin sonra da ''ne var canım alttarafı takım'' derler. herkesin bakış açısı farklıdır takımına, sevdiğin gibidir anan baban gibidir bazen savunduğundur yıllarca, neden kötü konuşulsun ki hakkında, buna müsade etmediğin zaman haklıyken haksız duruma düşersin sadece hepsi bu.
erkek için düşünüldüğünde en can alıcısı, karısı hakkında bok atılması olabılır.
bok insanların yapacağı iştir.
herkesin hayatındaki şeye bakış açısı farklıdır mesela sen benim takımıma küfredersin ben kızarım. ''aa ne olcak alttarafı takım'' dersin ama bu senin bakış açındır, senle aynı yönde bakmaya mecbur olmadığımı düşünemezsin. benim için sıradan bir takımdan ötedir senin küçümsediğinden fazladır. mesela ben senin annene küfrederim sen kızarsın. bende ''aa ne var bukadar kızacak alttarafı şişman bi teyze'' derim bu da benim senin annenin gözümdeki değeridir., ona bakış açımdır. ama senin için çok değerlidir çıldırırsın o ayrı.