bugün

ne yapıp edip bi şekilde muhabbet kurup onunda benden hoşlanmasını sağlıyorum. sonra olaylar olaylar..
tüm asosyal medyalardan stalk yapıyorum ki kullandığım bi burası bi de twitter genelde ikisini de kullanmadıkları için ilişki başlamadan bitiyor.
bir şekilde onun da benden hoşlanmasını sağlayıp hoşlandığını söyletmeye çalışıyorum. baktım o ışığı göremedim açıkça söylerim duygularımı zaman kaybetmem yarının garantisi yok.
Belli ediyorum. Başkası mı kapsın
Bu tarz konularda cinsiyet fark etmemeli.
Ilk mesajı da atarım
Ilk seni seviyorum u da derim
Buluşmayı da teklif ederim.
Hayat kısa beklemekle geçiyor ömür.
Kendime "o aslında çok kötü biri" deyip anında soğuyorum. Bana libido oyunları yapamaz kimse.
Kolundan tutup, gelsene sen şöyle biraz diyorum. Adını söyleyemiyo adını. Çok hoşuna gidiyo ama.
görsel

Keşke başka bir yolu olsaydı.
(bkz: #38158826) bu prosedür gereğince “amaan boşver” deyip çay içmeye gidiyorum.
her şeyi direkt açık açık söylüyorum. Dolandırmadan.
görsel
Ben genellikle amuda kalkarım. Evet.
en doğalı, senden hoşlanıyorum demek gözleri kaçırmadan ve gülümseyerek.
Çok konuşan küçük çocuklar gibi oluyorum. Hatta saçmalıyorum.
görsel
Genelde hiçbir şey. Nasıl belli ediyorsam direkt kanka diyor kız. Amk kimden hoşlanmıyorsam da bana yazıyor. Adaletin bu mu dünya.
saçmalarım genelde, yemek yiyorsak ve ortalık kalabalıksa kesin sakarlık yaparım veya pot kırarım bunlar benim olmazsa olmazımdır.
Andik gundik hareketler.
Çevredeki herkesle bir muhabbet bir esprileşme halindeyken ortamda hoşlanılan şahıs da varsa eğer enteresan bir şekilde bir tek ona özel olarak sanki orda yokmuş gibi davranıyorum. Normal davranayım da belli etmeyim derken hepten dibe girdiğim doğrudur.
kafasına teflon tavayla vuruyorum.
Götüme salatalık sokuyorum.
birinden hoslaninca komsunun ziline basip kaciyorum. bir keresinde asik olmustum, ikinci kattaki cocugun ayakkabisini calip besinci kattaki evin esigine indirdim. bence asik olmak oldurur. asik olursak ölürüz.
Ne kadar hoşlanıyorsam o kadar hoşlanmıyormuş gibi davranıyorum..istemsiz gizlemeye çalışıyorum.
Dudaklarımı eğriltip, bir kaşımı yukari kaldırarak çarpık bir tebessümle yanına yaklaşıp hemen yaratıcı bir fikir bulup sohbetime dahil ediyorum. Onun da hoşuna gidiyor ve mutlaka o her kimse benden etkileniyor.
gözlerine bakmamaya çalışırım.

nedense birinin gözlerine bakınca ne düşündüğümü anlayacakmış gibi hissediyorum.
genelde şöyle oluyor : nasıl biri olduğumu anlatmaya kalkıyorum sonra mı sonrası yok egoist sanıyorlar.
Onu hayal edip çavuşu tokatlıyorum.