bugün

an itibariyle kararlaştırdığım zirvedir. isimleri alayım.

yer ve mekan en kısa zamanda açıklanacaktır.
turnikeli geçiş sistemlerinin kullanılacağı zirve. basıp geçebilirsiniz.

uyarı: yerler kaygan olabilir. adımınıza dikkat edin.
(bkz: sek sek sekerek ismail)
katılımıcı sayısı hızla artan zirve. şu an 2, yetmez ama.
zall'ın biraz sonra katılanları s*keceği ve uçuracağı zirve. net.
https://www.youtube.com/watch?v=mQR0bXO_yI8
birinciyse nasıl geleneksel oluyor sorunsalıdır ? hem sözlüktte kız varda bizmi bilmiyoruz? inanılmaması gerekir yıllardır bu sözlükte yazarım ama hiç kız görmedim katılımı durumunda temel fıkrası gerçek olması muhtemeldir.
(bkz: tuttuğumuz iki meme yediğimizin hesabı yok)
evet beyler şu an 2 kız 4 erkeğiz. var mı arttıran?
(bkz: sivas ta 30 erkeğin grup seks yaparken yakalanması)

Skandalını aratmayacak zirvedir.
Aman olmasın zirvesidir.zira olursa sözlük kızlarının sevişemediği gerçeği,sözlük erkeklerinin erken boşalması sorunsalı başlıklarıyla dolar buralar mazallah.
"ayıptır söylemesi geçen çektim karıyı kenara, ayırdım bacakları tam tamına 45 dakika ver allahım ver" zirvesidir. genel motto bu beyler.
Artik 22 erkek maça gideriz amk
an itibariyle katılanlar;

nickimicinotuzharfgerekiyormus
emre s
çokoprenses
hakiki dilber

katılımlarınızı bekliyoruz.
Kaldırdım geliyorum.kayganlaştırıcımı kendim getiriyorum.
(bkz: zirvelerde yaşıyor bağzı ipneler)
Sivas'ta 30 erkeğin grup seks partisindeki rekoru egale edecektir eminim. 31de de bırakmayın lütfen.
Arkadaşlar sene olmuş 2015 homofobik değiliz çok şükür, yani illa birbirinizi sikmek için böyle bahanelere ihtiyaç duymuyor olmalısınız,

O harun abilere de tikkat edin onlar genelde kayışı yağlamış kara kıllı göbekli aktifler olurlar ki, götünüzü kollayın derim ben bir bacınız olarak.

Ama tabi çaylak olduğum için bunu göremeyeceksiniz, olsun, ben vazifemi ifa ettim, kader utansın artık.

Ulu sözlük erkişi sex toplantısıdır. Saygı duyarız bize ne.