bugün

içten içe lezbiyenlik olan kızlardır..

her kızda var olan bir özelliktir.
mesala geçen bir kızı gördüm,yanındaki arkadaşı kızın bacaklarnı okşuyordu.hatta neredeyse vajina bölgesine kadar çıktı eli.

yani her kızda lezbiyenlik eğilimi vardır,vajina yalamak,yalatmak vs vs.

kız yurtlarında bu durum üst seviyedeymiş..
beraber banyo yapan kızlar varmış..
Samimiyetten uzak kızlardır.
(bkz: sikmeseler bari)
Abi aga hacı mı desinler kanka da alay konusu oldu zaten bu kızlar ne desin ne izin verirsiniz beyler.
çok samimiyetsiz kızlardır. o ne amk. evet.
bana herzaman "bu cıvık konuşmaları ve hareketleri kızlar yapınca niye doğal karşılıyorlar ?" sorusunu düşündürmüştür. çok itici !
Göt ceplerinden akıllı telefonu eksik etmeyen kızlardır.
Bu konuşmayı yapan kız kesinlikle çıkarcı biridir içten pazarlıklıdır en kısa sürede uzaklaşın bir dahada yaklaşmayın.!
Bence de çok itici aşkım.
Ağzına yüzüne random vurulası kızlar.
lakayit tavirlar. hayir bide arkalarindan demediklerini birakmazlar.
Kız arkadaşıma "canım" bile diyemezdim. Alıştım gerçi sonra. Birtanem demekte ne var ki... Başkalarının yakınlık ve hitap biçimine karışmam ama arkadaşımın arkadaşı arkadaşıma "aşkım" diyor ise o kız tehlikeli alandadır bana hayırlı olsun.
Dershane arkadaşım.. hatta bir hoca ona söylediğini sanıp hafiften sorgulama havasına bürünmesi..
En son 2008 de varlardı ve bittiler sanıyordum bu aralar çevremde o kadar türediler ki cidden vurasım geliyor abi nası yapabiliyonuz bunu ya. ya zaten askım baslı basına sadece sevgilinizle kullandıgınızda sempatik gelen bi hitap. Bana kalsa bana denmesi ve benim demem dısında kimsenin agzından duymak istemem. Ya bide aşkımlı bitanemli hayatımlı nası konuşabiliyosunuz kız arkadaslarınızla. Ben bazen dalga gecince bozuluyolar ama cidden iticisiniz kızlar.
boyları 160-165 cm arası değişen. haftada min. 2 gün gratise uğrayan. wp gruplarında tanıdıkları erkeklerin popolarını 10 üzerinden puanlayan kızlardır.
samimiyetsiz yavşaklıktır.
Birbirlerinin arkasından ilk fırsatta dedikodu yapan samimiyetsiz kızlardır.
Atın beni denizlere yalan dünya size kalsın dedirttiren cinstten kızlardır. Hele bir de bebeğim ile tatlım var ki duyunca fitil olup patlıyorum.
Kızların yapısında var böyle kabul etmek lazım.
Zekalarını kontrol etmek gerekir.
Tanım; salak kızlar.
Bir de "bebeğim" diyenler var ki hep saçımı okşasınlar, şefkat göstersinler istiyorum.
itici ve yapmacıklardır. Bırakın arkadaşıma demeyi sevgilim bana dese soğurum. O ne öyle vıcık vıcık.