bugün

evet değerli yazar arkadaşlar.yoldaşlar;

öncelikle uludağ sözlüğe yaklaşık 1 ay evvel kayıt oldum.maksadım hem eğlenip hemde bilgi sahibi olmaktı.çok fazla bu tarz sitelerde gezen birisi değilim ha can sıkıntısı insan vakit harcayacak yer arıyor bazen.bazende tanınmamanın verdiği güvenle atıp tutmanın keyfini çıkartıyor.

herneyse asıl konuya gelelim.şimdi diyeceksiniz bu kadar okuduk ne anlatmak istiyor bu arkadaş?

hemen söyliyeyim sizler bekletmeden.öncelikle bahsettiğim gibi 1 ay önce kayıt oldum.ve sözlükte ilk farkettiğim şeylerden birkaçı;

1-cinsellikle ilgili çok fazla başlık açılmakta
2-insanlara saygı gösterilmemekte
3-din-siyaset üzerine çok fazla saçmalık dönmekte

tabi şimdi diyeceksiniz burası sözlük sanal ortam yazmayalım mı ? eh tabii ki yazacağız ama herşeyinde bir uslubu,yolu,yordamı vardır.

inanın ki artık birbirine çok benzeyen başlıklar görmekten bıkmış olmaktayım.eski yazarların sözlükte neden çok fazla görülmedikleri de burdan anlaşılıyor olsa gerek.

neyse sonuç olarak burda yazılacak ve çizilecek.ama yazar arkadaşlarımdan ricam hep aynı üçgen üzerinde başlık açmaktansa biraz daha farklı alanlara yönelelim.sol frame'de ne zaman bakarsanız 5-10 tane cinsel içerikli ve bir o kadar da din-siyaset üzerine dönüyor hep başlıklar.

artık bir yazarın isyanı mı dersiniz yoksa bsg mi dersiniz size kalmış.benim düşüncem sadece sözlüğü daha güzel bir hale getirebilmektir.

saygılar,sevgiler,iyi akşamlar...
(bkz: tamam aga)
moderasyon aslında bu olaya bi el atsa çok güzel olur.ama o zamanda bu başlıkları yazan arkadaşlar isyan edeceklerdir sanırım.