bugün

şimdi çok büyük bir yanlışınızı düzelteceğim selam herkese.

hello evribadi velkam tu may labortari. seyfti först.

birayı bardaktan içmelisiniz şişeden değil. bardağa döktüğünüz andan itibaren sıvı havayla buluşup aromalarını salmaya başlar. Şişeden içtiğiniz zaman tat alabilirsiniz ama aromalardan uzak kalırsınız. Aynı şekilde köpük bardakta daha düzenli birikir ve görevini daha doğru bir şekilde yapar. Biradan keyif almak istiyorsanız bardaktan içmelisiniz.

amen.

artııı, birayı şişeden içerseniz Her aldığınız yudumda şişenin içine dolan havayı da yutarsınız ve bu da size sanki bira sizi şişiriyormuş gibi gelir. Bardağa dökmeniz durumunda ise böyle bir şeyle karşılaşmazsınız.

teşekkürler, beni sizler yarattınız.
Ağız yoluyla.
Adamin biri bir gece bir sokakta yururken yerde bos bir sise gorur.Can sikintisiyla siseye bir tekme vurur.Sans bu ya siseden bir cin cikar. Ne dilersen dile benden der. Adam biraz dusunur ve votka icmeye bayilirim ve istedigim zaman votka icmek isterim..Bu yuzden senden votka isiyebilmemi saglamani istiyorum. Ve cin isteneni yapar.Adam eve gelir bir bardak alir ve bardaga iser.Bardagi soyle bir havaya kaldirir.Temizdir..Koklar.Votka gibi kokmaktadir.Ve tadar..Hayatinda ictigi en iyi votka elindeki bardaktadir.Bardagi buyuk bir keyifle bitirir ve karisina seslenir..Kadin gelir.Onun icinde bardaga iser ve kadindan icmesini ister. Kadinnazlanir ama adam cok israr edince tadina bakar.ve o da enfes voykayabayilir.Butun gece icerler.Ertesi aksam adam eve gelir ve karisina iki bardak getirmesini soyler.Adam bardaklara iser ve sonuc yine aynidir ve yine sabaha kadar icerler.Ertesi aksam da adam eve gelip iki bardak ister ve yine alem yaparlar.Butun hafta boyle gecer .Cuma aksami adam yine eve gelir.Karisina bir tane bardak getirmesini soyler.Kadin bardagi alip gelir adam icine iser.Bir yudum alir ve oh ceker.Kadin sorar. Neden bir bardak istedin kocacigim ben icmeyecekmiyim?
Elbette, sen de iceceksin ama sen bu gece siseden iceceksin.
Fıkrasını akla getirmiştir.
En iyisi bardak!
Sayın yazar tuff gong, doğru ama eksik söylemiş:

Ağızdan doğrudan mideye içilir.
Özel bir stili yoktur. Gazoz içer gibi içersin.
Benle icilmelidir.