bugün

bir şeyi ne kadar çok dillendirirseniz o kadar kötü. bir şeyi istemeyi bırakıp kimseye bahsetmediğinizde olacağı varsa olur zaten.
Vazgeçtikten sonra gerçekleşmesi benim neyime yarar. Bütün heveslerim ve umutlarım bittikten sonra bir hiçmiş gelir.
Mucizeler sen vazgeçmek üzere olmana rağmen vazgeçmediğinde olur.
Evren her zaman inatçı bir kalbe aşık olur.
Vazgeçmeyince de olmuyor valla ahah.
Şarkısı bilem var yalın ne diyor

Şimdi senden vaz mı geçmeli masal olup yola devam mı etmeli.
Ben vazgeçtikten sonra gerçekleşen isteğin de amına koyayım.
merak edilen durumdur. isteyince olmayan şey neden hep vazgeçildiğinde gerçekleşir?
Şimdi arkadaşlar, çekim yasası diye bir olgu var. Bu istediğiniz şeyleri kendinize çekmekle ilgili ama sürekli olmasını istediğiniz şeyin yokluğuna odaklandığımızda, evrene o şeyle ilgili bir yokluk frekansı yaymış oluyorsunuz ve bu yokluk durumunu sürekli düşünüp üstüne düştüğünüzde, gerçekleşmiyor. Fakat çoğumuzun başına gelmiştir, çocukken bir şeyin olmasını çok istiyorsunuz. Hayatın akışı gereği o durumu unutuyorsunuz, sonra bir bakıyorsunuz ki o istediğiniz ama aslında unuttuğunuz şey gerçekleşmiş. işte, olayın püf noktası bu! Vazgeçince de artık o durumu pek düşünmüyorsunuz, eskisi gibi üstüne düşmüyorsunuz, yani enerjinizi çekiyorsunuz. Bu yüzden hiç beklemediğiniz bir şekilde ve zamanda gerçekleşiyor. Nedeninin bu durumla çok ilgili olduğunu düşünüyorum.