bugün

güzel bir başlık açıp altına destansı girilen ilk entrynin akabinde 2. entrynin abuk bir bkz olmasını her ne kadar sindiremesem de, bir seferlik kontenjanımız vardır diye düşünüyorum.

(bkz: bir uludağ sözlük masasız)
(bkz: neşeli gençlik)
justice for all 'ın sözlükte yaptığı tesbit üzerine yapılmış, birçokları için ibret dolu mesajlar içeren güzide yapıt. yazarımızı tebrik ediyor ve yapıtlarının devamını merakla bekliyoruz.*
doğrudur. kendini mevlana, şems, derviş, sanan sarıklı cüppeli klavye şıkırdatıcıları ile dolmuştur. farkındalar mı bilmiyorum ama, zil takıp oynayan köçekleri andırıyorlar bu halleriyle... sana ne benim sevgimden.... sen de yürekli ol, sen de sevgi dolu bir ortamda büyü sen de sev, sen de sevil.... kıskanmana gerek yok. hala çamur hala çamur, etrafa sıçramaktan başka bir şey bilmez misin sen?... bataklık. sonra ayar verince oturup ağlıyorsun... linka bunu dedi linka şunu dedi diye... böyle davrandığın sürece, insanlara sataştığın sürece yediğin tokatların karşılğında ağlamayacaksın o zaman... sen şu istenmeyen adam ile yazdığın nickaltlarına bir bak sonra başkalarına çemkir, eleştir, komik adam.... çamurluğu bırak da sözlüğü sözlük gibi kullan! ona buna sataşarak prim yapmaya çalışma, batıyorsun....
"durmak yok yola devam hocu" şeklinde karşılanacak gülmekten geberten bir masal. uyuyamadım hocu.
kapital karl ile zengin moderatör arasındaki yasak aşk.