bugün

istanbulda beklenen kardır.
(bkz: kışın ayının ilk kar tanesi üzerinizde olsun).
Mersine yağsa direk yalarum net en son kari 2-3 sene once malatyada gordum kari dedigim kadin degil yanlis anlasilmasin.
yağsın da; (bkz: kardan adam yapalım burnuna havuç takalım) diye beklenen kardır.
yağmamasının sebepleri vardır şöyle ki; şekil bulamıyordur.

nasıl mı, bildiğiniz üzere yeryüzüne düşen her kar tanesi farklı bir şekildedir, birebir aynısı yoktur, bu sebeple uzuuuun uzun uzun süredir var olan dünyamıza uzun uzun uzzuuun süredir kar yağdığı için artık alacak şekil bulamıyorlardır.

lütfen sessizce dağılalım, bu konu da kapansın!
yağmaz, yağsa bile yuvarlak yağar ibne.

edit: konyada yağmıştır bugün.
yağsa ama çok yağmasa karıdır.

bak kardeşim ben holding sahibi zengin bir insandım. para afedersin boktu. yani resmen para sıçıyordum. Ama hani derlerya parayla sadet olmaz hesabı çok mutsuzdum bir türlü huzura erememiştim. sonunda bu söze uydum tüm mal varlığımı hayır kurumlarına bağışladım ve kendime varoş bir mahallede 2+1 ev aldım ve bir bakkal dükkanı açtım. fakir ama mutluydum be kardeş bir süre fakir ama mutlu bir hayat yaşadım. daha sonra süper marketler açıldı bakkalda ekmekten başka bir şey satamaz oldum. artık hem fakir hemde mutsuzdum. işsizlikten o kadar sıkıldım ki bakkala sikindirik bi bilgisayar ve internet aldım. internette karı kız düşürürüm hesabı dolaşırken gelen liselilerden bu sözlüğü öğrendim. gene kız düşürürüm hesabı yazmaya başladım . sözlük çok iyiydi çok iyi vakit geçirir çok eğlenirdim. ta ki senin açtığın sikimsonik bir başlığa denk gelene kadar. resmen dehşete düştüm. nasıl olabilir ? bir insan neden böyle başlıklar açabilir ? bu sorular kafamı kemirmeye başladı. aylarca bunu araştırdım. holding sahibiyken tanıdığım bazı psikolog ve psikiyatr larla tartıştık bu konuyu. senin açtığın başlıklar hakkında inanmazsın ama onlarca makale yazıldı.bir insan neden bu kadar sikimsonik bir beyne sahip olur ve böyle başlıklar açabilir diye dünya psikoloji ve psikiyatri dünyası sarsıldı. yakında seni birebir incelemek için kapına gelebilirler. neyse biz buraya nereden geldik. bak kardeşim hayatım kaydı senin yüzünden.karı kızda düşmüyor. seni düşünmekten yazı bile yazamıyorum. ne olur bir daha başlık açma bak rica ediyorum. yok hala başlık açmaya diretirsen sokak başında oturan apaçilerle konuşur hacker okana ip adresini buldurur seni buluruz. o abazan apaçilere seni veririm artık sana ne yaparlar sen düşün.