bugün

Hem de 3.5 yaşında bir kız çocuğuna. Irmak kupal evinin yakınlarında kaybolmuş. Bir hurdacilik yapan şerefsiz kızı kaçırıyor, tecavüz ediyor ve öldürüyor. Tecavüz kelimesini yazarken bile elim titriyor
3.5 yaşında bir bebeğe. Bela okusam da içimdeki öfke dinmedi bu haberi gördüğümden beri. Müge Anlı prog. Itiraf etmiş. Gerekceside parası olmadığı icin kadınlara gidememis. Bunu neden olarak sunabiliyor. Ülkemizde kadın taciz ve cinayetlerine bebeklerimizde eklenmeye başladı. Bu duruma ne zaman nasıl dur dencek bilmiyorum ama bu şahıs dilerim ki işkence görerek geberir. Ben hemen ölmesinden yana değilim zaten onu hapishanede çok Yaşatmazlar da. O adamı tek hücreye atacaksin karanlık Bok deliginde kafayı yiyerek geberecek. Sinirlerim bozuldu iyice ya.
insanların çoğu tecavüzü hep haberlerde görecek sanıyor, sizin veya tanıdığınız birinin başına gelme ihtimalini yok sayıyor. tecavüz insanlık suçudur. herkes tepkisini göstermeli.
Yaptığı orospu çocukluğuna rağmen beni polise vermeyin döverler diyen orospu çocuğunun skandalı. Doğru söylüyor onu polise vermeyin salın dışarıda birisi onun yaptığının aynısını yapsın buna. Ekmek mi çaldın lan serefsizin çocuğu. El kadar cocuga tecavüz ederken ne korku oluyor ne baska birşey ama iş cezasını cekmeye gelince başlıyor göt korkusu. Gebertmek istedim dinlerken. Bizim hiç birşeyimiz degildi o çocuk ya annesi babasının aklı buna nasıl dayansin boyle olmesine evladinin. Allahim sen indanlara sabir ver. içimizde ki seytanlar geberip gitsinler oldukları yerde.