bugün

mutlaka her hayvan sever ve ruh sağlığı bozuk insanların yapması gereken güzel etkinliktir .

troll adını verdiğim yep yeni son model davşanımın ağzına bir tek havuç vermiştim bir fırtta ben aldım tabi ki . evde canımız sıkılırken ne yapsak ne yapsak diye kafa patlatmanın sonucunda tavşanların pes oynamaktan çok zevk alacağı aklıma geldi ..

Hemen geçtik oyunun karşısına. yeni doğmuş bebekler gibi arkasına yastık desteği yaptım. ipnetor pek bi rahat etti. Eline de verdim kolu. ilk başta pek bi zorlandı ama sonradan alıştı.

Ben bunu küçümsüyorum falan derken bu troll bir alıştı bir bastırmaya başladı ki aha zıçtık lan dedim içimden.

Gol atınca bana bakıp dişlerini gösteriyor bende kulaklarından tutup havaya kaldırıyorum gol sevincini beraber yaşıyoruz anlaşılan.
Ben yenilmeye başlayınca kol bozuk diye direk kapadım oyunu çizgi film açtım ona yabancılık çekmesin diye.

E şimdi karşısında sasha grey açmak olmaz . Bugs bunny'i görünce bu benim akraba diyerek başladı konuya. Beni kandırıyor aklı sıra ibiş.