bugün

olası mıdır, bilinmez.
olursa nasıl olur? bunu da bilemeyiz.

hiçbir bok bilmiyoruz amınakoyayım.
Beyaz donunun ifşa olmasıyla sonuçlanır. Dikkat et canım.
Mantıksız derecede mantı gibi bir şey yani. Ne dediğimi ben de anlamadım susun.
olasıdır.

uzaktan mesafe ilişkisi değilse normaldir hatta güzel bile olabilir.

her şeyi biliyoruz yeaaa.
inşallah başıma gelmez.
Olacagı yok ama insan bekliyor işte. Bu arada şu 40 karakterin amına koyim.
olursa olsun. ama sevebilecek değer verecek bir sözlük kızına şu ana kadar rastlamadım.

olum kendine gel düzgün kız burada ne arasın ki. yanda yaraktan başka başlık yok. düzgün aklı başında kısacası sana bana bakacak kız burada ne arasın.

genelleme de yapmak istemiyorum, gerçekten bir gün burada tanımaya değer bir kız olacağını düşünüyorum. umarım bir gün bulur beni.

edit: kızların zoruna gitmiş. halbuki sevmeye cesaretiniz varsa gelin demiştim. topunuz malsınız.
Şahsen istemem . Bir sözlük keyfimiz var onunda cırkını çıkartmasın.Hayır şimdiye kadar sevgilim olan kızlardan şunu duymadım . Aşkım sözlük sifreni versene , birkaç entry gircm . Al hadi istiyorsan verme , tripler , sen beni aldatiyosunlar falan . Ben zaten yeterince facebook ve twiterdan cekiyorum . Sözlüğe dokuntturmam .
sozluk ask yeri degil ama insanin neye nasil tepki verdigi burda acikca ortada olabilir yani anlasmalari kolay olur gibi.

(bkz: bence bir çay içsinler)
%80 ihtimalle bir kaşarla aşk yaşayacaksındır.
Bir kız ise normaldir, çoğul olmasında.
(bkz: zall ile evlen benimle)
at gözlükleri çıkarılır ve çevre süzülür kişi bulunup sevgili olunur. oruspu ve düzgün kız her yerde bulunur yeterki görmeyi bilin. ki herkesin olmak istediği kişiyi yazdıgı yerde neyin aşkını kuracan yalan yalnış şeylerle.