bugün

telefonu olmayan ergen işidir. ♞
Dışarda kızla konuşmak varken gereksiz bir hadisedir.
Her şey tipini görene kadar.
çılgınların mesajlaşması hakkında fikri olmayanların yeltenmeyeceği durumdur.

(bkz: çılgınlar derken)
Bir yere kadar sürer, istemsiz bağlanırsınız ve kız kendisine asılan bir yazara sövdüğü için silik yer, hikaye biter.
istediğim olaydır.Bu Sözlükte hiç mi kız yok kiminle konussam erkek.
Birkaç gün öncesine kadar yaptığımdı. Boş iş.
hala sözlükte kız olduğuna inanmayan ben için imkansızdır. valla inanasım gelmiyor. ortalık küfür kıyamet analar bacılar ebeler havada uçuşurken burdaki kız kitlesi maksimum irem derici tipi ağır ablalardır. sen kızla değil kız senle konuşur gibi. aman ne diyorum ben.
yıllar yıllar mukaddem. sıcak haziran gecelerinden birinde mesaj kutumun renk değiştirmesi vasıtasıyla tanışmıştım onunla. ismi müjgan'dı. tezer özlü ile alakalı bir entrime yorum yazmış, muhabbet oradan yürüyüp bütün bir yaza yayılmıştı. siyasetten edebiyata, at yarışından (ciddi bir birikimi vardı bu konuda) domates kabuğunu soymanın inceliklerine pek çok konuda konuşmuştuk. o zamanlar, yıllar yıllar mukaddem olduğundan bahsetmiştim, msn'de kamerayla da görüşmüştük birkaç kere. velhasılıkelam yaz bitti, havalar soğudu, okullar başladı o yurdunda internetin olmadığı bir sahil kasabasındaki okuluna döndü. bir süre sonra da mesajların arası açıldı, konuşamamaya başladık.

ben buradayım ey müjgan sen neredesin!
Mesaj içeriğine bağlı bi çılgınlık yaşayan yazar söylemi.

Hayırlı işler.
benim için;
r: rockstar
k: bayan yazar(yada ben öyle sanıyorum)
r-selam sevişelim
k-siktir git +donuz
Çıldırırcasına mesajlaşmak, sözlükteki kızlar hep akıllı uslu, kızlar olduğundan yapamadığım fiil.

Açık oylayanları, çılgınlar listeme ekleyeceğim söz.
Elim ayagim titredi olabilir mi ki oyle bir sey?
ayakları güzel ve bakımlıysa zaman zaman yaptığım bir atraksiyon.

(bkz: ayak fantezisi)
Hiç başıma gelmeyendir.
pek mümkün olmayandır.
Ben bağyanım zaten ayol. Yine de başıma gelmedi yani.