bugün

bir takım yazarcık kişisinin sözlüğün oy verme fasilitesini bir tatmin aracı olarak kullanma durumu. şöyle ki, dün sözlükte takılırken haliyle şahsım kısmına tıklamıştım. o anda her şey normaldi. fakat daha sonrasında en sevilmeyen eserlerimde bir patlama olduğunu gördüm. en son kötülenen eserlerime baktığımda 10'unun da eski girilerimden oluştuğunu gördüm. s.kimden aşağı demek istiyorum ama bir dakka! ben bunu yapan insanın ruh halini merak ediyorum. iyyyy iğrenç frekans deyip, sankim ara tara'dan falan hususi dizmiş, ne yazdığına bakmadan eskiyi vermiş. statü/karma onun için bu kadar önemli mi? yani isterse kendisine bir vibratör alabilirim. merak ediyorum acaba nasıl bir ruh halindedir bu tipte insanlar. çocukken acaba annelerini çıplak mı gördüler, ya da babalarını hizmetçi ile mi bastılar? hayatlarına anlamı, sözlükte ona buna laf sokmak ya da daha da komiği eski veya artı vererek mi katıyorlar? sosyolojik olarak incelemek lazım bu türleri. "çocukken hiç oyuncak ayım olmadı" deyip, sonra gidip gerçek ayıları bulanlardır bunlar, ya da "legolarımı babam kaldırdı ders çalışmıyorum diye" düşünüp "intikamımı dünyadan alıyorum şimdi" felsefesine göre hareket ediyorlar. aslında ot bok araştırması yapan sosyologları davet ediyorum, esas toplumsal yara buralarda diye. yarın öbür gün mühendis, doktor, işletmeci, mimar ya da tarihçi olabilirler, ancak adam olamazlar; dolayısı ile de hayatta seri eksi oy vererek mastürbasyon yapamayacaklarına göre, o zaman bizim kafamızı s.kecekler...
bu zatlar ya, ala ala ayar manyağı olmuş zavallılar, eksi geldikçe hemen entrylerini silenler, ya da buradan kalibre edilince anlamayıp, yardakçılarını ayarı verenin üzerine salan ve saldırıyı bir görev bilen cibiliyetsizler olabilir. ancak, bu kişilerin adam olması, bir bilinmezliğe sığınıp, sadece süper seri halde eksi oy vermesi ancak, karaktersizliğini sözlüğe yansıtması olarak da yorumlanabilir. yüzü olmayan, klavye delikanlılığı yapan zavalıllara buradan selam eder, siz eksileri de bassanız, isterseniz hiç sevilen girim kalmasa da, ben burada yazmaya devam edeceğim, size bol bol mastürbasyon malzemesi çıkaracağım.
duygusal mastürbasyondur. eksiledikçe orgazm olur. rahatlama hisseder.