bugün

sevgili manik günlük;

dün o kadar çok sinirliydim ki belli bir zaman aralığının sinirsel sendromlarında gezinip duruyordum. sonra, çok ama çok mutlu oldum. hani aniden esen bir rüzgar gibi mutluluk esti benim için de. aslında hava da çok güzeldi; yürümek ve gezmek iyi mi geldi acaba? belli bir süre potansiyel mutluluk hissinden sonra gerçekten bugün yine ağlamak istedim; ama dünden kalan mutluluk hissi gözyaşlarımı bastırdı ve ağlayamadım. yarına ağlayacağım, bu kesin. işte bu kadar manik günlük. *
- "günlük : o elini indir bir kere !.. ".
sevgili günlük, senin de aq, hep ben konuşuyorum, sen anca dinliyosun, hiç ağzını açma, yavşak.
ama zor günlerimde beni dinleyen, bana arkadaşlık eden de sensin, seni seviyorum günlük.
sevgili bu günlük

bugun cüzdanımda anılara dair bi envanter gördüm ,vallaha buruklaştım .yanaklarım al al oldu hatta üstüne üstlük ağlamaklı da oldum. sonra kendime çekidüzen verdim, salıvermedim bi anda kendimi. tek bi jeton nelere sebebmiş. vallaha bu günlük ıssız adamdaki toka sahnesi gibi oldu. oturdum bide buna güldüm. başka bi ruh haliyle yarın aklıma gene gelir, kimbilir .
sevgili günlük;

yine dalıyorum deryalara fütursuzca, ikiyüzlülüğün omuzlarıma verdiği dayanılmaz ağrıyla, bir an durup bakıyorum gökyüzüne, bu bizimdi diyor, içten içten içe ağlıyorum, engel olamıyorum. içip dağıtmak, bahaneler üretip yayılmak, depresif bünyemin kılcal damarlarında hissetmek istiyorum ferahlığı ama yine hüsran oluyor. güneş doğuyor, hayat devam ediyor, ip ile kuşak yine başrolü alıyor, düşünüyorum, dalıyorum deryalara bir çıkar yol bulamıyorum...
sevgili günlük,
içimden bir şeyleri kırıp dökmek, sonra da hıçkıra hıçkıra ağlamak geliyor. oysaki bugün ne kadar da mutluydum. neler oluyor bana böyle günlük? cevap ver bana. susma yeter. senin bir şeyin yok, iyisin sen de. hatta onu da deme. kız bana ama yeter ki bir şeyler de. yoksa sen de mi bıraktın beni günlüğüm.*** ***
içerik bulunamadı.
lan, günlük daha öncekiler gibi yırtarım yakarım seni dicem olmaz yok etmeye kalksam kötüm yemez yeni bi bilgisayar almak gerekir ok ka para bende yok.nası yokk etcez seni manikk olunca.Kim açtı bunu,nerden gördüm bu sinsi başlığı,nassı yaptım bunu kendime ahan da kenan 1lt, p.cola için suya daldı yazık,al bu da eşyalar için meşaz veriyo len karı karı olsa mağaza patlatırım.bakiim yarın durumum nası olcak sevgili künlük.