bugün

siktiri boktan sizsiniz evet.
son zamanların en anlamlı dizisidir evet.
#birlitregözyaşı #BiRLiTREGOZYASi #1litregözyaşı
1 litre benzinden daha ucuzdur.
en az japon orjinali kadar güzel olan, güzel olacak olan dizidir.
mahir ve cihan
m,ağbimi kaybegğimde tüm umudumu kaybettim sonra senle karşılaştım
c, ben ölümü bekliyorum mahir
m, sen benim hayatıma öyle bir dokun ki ben tekrar nefes almaya başladım
c, mahir ben sadece ölmeyeceğim mahir bak benim için çabalama, ben san umut olamam, ben tekerklikli sandalyeye düştüğümde o sandalyeyi sen sürmeyeceksin mahir, sürmemelisin.
m, yarını düşünerek bugünü mahvetmene izin vermeyeceğim cihan...
Son zamanların en anlamlı isi dizisidir.
Hos dizidir hos adı da sanıda guzel. Mihanim var ya. Cihan ve mahirim.
https://m.youtube.com/?gl...l=tr#/watch?v=WrL7YMJPxmI
11. Bolum fragmani.
Pazar gunu gelse de izlesek dizisi.
11 bolum fragmanı yakan dizidir. Bir bardak su bile isteyemeğim mahir sen benim için çabalama...
Kimin öleceği nerden belli cihan şimdi şu anda ölmeyeceğim belli mi. Geleceği düşünüp şu anı mahvetmene izin vermeyeceğim. Cihan...
Bin damla gözyaşının hikayesidir bu.
Son zamanların en mükemmel dizisidir.
Tüm diziler bitsin bir tek bir litre gözyaşı'm kalsın evet.
Yarına görüşürüz bu hoş dizide efenim. Saygılarımla.
Dizi olduğunu yeni öğrendiğim dizi. Sorulması gereken çok soru var. Kimin gözyaşı kim damıttı o kadar gözyaşını bu kadar gerizekalı reyting süzmeye çalışan ismi kim buldu gibi. Ölçü birimlerini dizi adına yedirmeyin.
Bizi hiç bilmediğimiz bir hastalıkla tanıştırdığı için ve hayatımızı daha fazla anlamlardırdığı içim teşekkür ettiğimiz dizi. Gerçek bir hayat hikayesinden alıntı.
1 litre alana 250 ml hediye. Litre nedir ya bu salakça ismi kim buldu acaba biri bu salak fikri ortaya atmıs digeri de onaylamış tv ye yansımıs gercekten gittikçe aptallaşan insanlar olduk.
Asgari ücretle çalışan birini zorlayabilir. Litresi ne kadar.?
ismi de kendisi de güzel olan dizidir. Saçma olan sizsiniz. Televizyon denilen aptal makinasında en anlamlı işler çıkabildiğini göstermiştir. Sizin ergen eleştirileriniz boştur. Efsane olarak kalacaktır.
Bu diziyi izleyeceğime Asterix oburix sezara karşı izlerim daha iyi.
Yakinda yayindan kalkabilir.
Asterix oburix denilen boş şeyi izleyin siz yeter ki kokuşmuş sözde eleştirilerinizi dizimizden çekin. Yazık sizin beyinsizliğinizi dinlemek zorunda değiliz.
Nesini eksiliyorsunuz izlemediginiz dizi hakkında nesini ya saçma ergenler. Yazık beyinsizler. Beyinsiz olduğunuzu kanıtlıyorsunuz yazık.
yemek tarifi gibi dizi.

evet hanımlaaar. son olarak bir litre göz yaşını da ilave ediyoruuuzz.