bugün

@13 degerli kardeşim o test kızlık testi değil karıştırıyorsun o test patlak şambiel testidir.
(bkz: sik)
(bkz: en basitinden)
kaç km desin diye sorabilirsiniz. tabi karşılık olarak senden az cevabını alırsanız bozulmanız gerekir. bu soruyu soran er kişinin bundan utanç duyacağını sanmıyorum zira bakir olmamakla gurur duyacaktır. alın size bir tüyo sen ne kadar tecrübeli olursan ol el değmemiş bir kız senden güzel sevişir. anlamadıysan

(bkz: içgüdü anam içgüdü)

ama senin için farketmez sen karşındakinin sevişmesini istemezsin zaten. versin sende boşal al sana sevişme.

e: aşkım çok iyiydin.
k: ne yaptım ki.
e: daha ne olsun azgın bir boğa gibi boşalmamı sağladın.
k: ?&&?%?++
(bkz: öpüşerek bekaret kontrolü yapabilen erkekler)
en samimi arkadaşını kafalayıp sorun. daha sonra sonuç ne çıkarsa çıksın ikisinide yüzleştirin bırakın ortalık karışsın. sonra arkanıza bakmadan kaçın veya çaktırmadan kirişi kırın ordan.
çok kolaydır.
sorarsınız.
ha dürüst olmama ihtimalini düşünüyorsanız ayrılın hemen.
zaten güvenmiyorsunuzdur.
plakasına bakılır.
(bkz: pandik atmak)
ilk entry'deki gibi karmaşık cümleler kurulduktan sonra kıza bir anda sorulması ile elde edilebilir. ama ben uğraşamam kısa yolu yok mu bunun diyorsanız kızı tuttuğunuz gibi bir uzman doktora götürebilirsiniz.
aslinda cok basit bir yontemi vardir. erojen bolgeye cucuk hareketi yapacaksiniz. bolgeyi eliyle refleks olarak kapatiyorsa bakiredir. orali olmuyorsa, degildir.
önce 5-10 dakika kadar tuzlu suda bekletiyorsunuz ardından bir güzel yıkıyorsunuz ve kabuklarını soyduğunuzda renk atıyorsa falan filan. *
anasına bak kızını al taktiği uygulanmalı.
babası avcılık yapanlar bilir. uzun tüfek çubukları vardır evde. onun ucuna beyaz bir mendil bağlanır efendim. hatunun "şey" kısmından geçirilir ağzından çıkarılır. bu işlem defalarca uygulanır. mendil hala beyazsaaa.....

yok artık kuş pipisi...
sormayacaksın arkadaş sormayacaksın. öyle damdan iner gibi sormayacaksın. onun sana s.kin var mı gibisinden bi soru soruyosun. ha sorulacak kızlar vardır lakça olursa ortam sorulur edilir de. ciddi olaya biniyorsan sormasını bileceksin. "keşke ilk benim olsan" tarzında bir yaklaşım her zaman sonuca götürür. ya gözlerinin içine bakarak siktir git senden önce milyon tane oldu der. bekarete önem veriyosanız s.ker geçersiniz. utana sıkıla sevdim ama oldu tarzında yaklaşıyorsa -ki kızlar uyanıktır onu anlamayı bilin ilk söylenene her zaman inanmayın- o zaman insanlığa mı zara mı değer veriyosunuz anlarsınız. ya da kız bakire olduğunu ve size sakladığını ima ederse eğer yavşaklık yapmayın asla 20 küsür yaşlarına kadar taşımışsa onu değer verdiği birisiyle paylaşmak istiyordur. eğer sonunu getiremeyecekseniz ve ona karşı bi bok hissetmiyorsanız sakın bunu yapmayın. ya da yapın ilk sizinle olmak gibi bi onuru doyasına yaşayın.
bir kızın bekaretini anlama yöntemidir.

malzemeler:
-büyükçe bir leğen
-steteskop(su geçirmez)
-leğeni dolduracak kadar su
-sibop kapağı

yapılma yöntemi:
bir adet bakire olup olmadığından süphelenilen hatun alınır. hatun iyice soyulduktan sonra oda sıcaklığındaki suyu leğenin içine boca edilir ve hatun içine oturtulur. hatunun taharet yoluyla cinsel uzvunun arasına steteskop yerleştirilir. tamamiyle sesten arındırılmış odada hava kabarcıklarını kontrol edip steteskopla ses dinlenir. ses blooop blooop geliyorsa geçmiş olsun yemeğiniz yandı pardon hatun yandı sibop kapağını takın. blop şeklinde ince bir ses gelirse eliyle en az bir kere oynamıştır -iyice pişirin-. eğer hiç ses yoksa masayı kurabilirsiniz yemek hazıııır!!.

bu ne amk bu ne lan alayınızın ruhunun zarı patlak. akıllı olun akıllı. s.kinize kan pompalayacağınıza azcık da beyninize pompalayın. kireç tutmuş. sevişen sevişir arkadaş kime ne!!
(bkz: yaran entry ler)
sevilesi insan.
(bkz: xilloyy)
(bkz: sikimde mi lan bize ne)
doktora götürülür efenim ve raporla sabitlenir olaydır..
iş buraya kaldıysa işiniz zor olmakla beraber oral seksle başlayın mal değilseniz anlarsınız.
kendisine sormak.
kendi cinsel performansına güvenmeyen veya sevgi, sadakat gibi kavramlara yeterli önemi vermeyen erkeğin uygulayacağı yöntemdir.

Daha detaylı açıklamaya gerek yoktur.
kıza sorun. eğer size kızmadan cevap veriyorsa hem bakiredir hem de sizin gibi geri kafalıdır. yok cevap vermeyip size hakettiğiniz hakaretleri sıralıyorsa sizden daha delikanlı kızdır ama tabi sizin gibi hödükler için kahpedir sürtüktür.
bakire misin değil misin?
- aşkım bizim evde film izleyelim mi ?
+ aa olur canım.

kız bakire mi sizce?