bugün

Sikildin mi diye mesaj atın. Evet veya hayır diyebilir. Ne diyorsun diye tepki verirse, ingilizce klavye canım sıkıldın mı demek istemiştim dersiniz.
True senin neden manita bulamadığını anlıyorum kardeşim.
(bkz: ebe sabriye elitez)
leğene su doldururum sonra kızı soyar leğenin içine sokarım. eğer kabarcık gelmiyorsa bakiredir.
bu iyiliği kaynatanız yapmaz size , yöntemi açıkça yazıyorum,
bu mesaj kendini 31 saniye sonra yok edecek ;

ilk önce giriş vanasını kapatıp, sisteme basınçlı su verin, eğer bir yerde kaçak varsa,
orada kaçak çay da vardır, o kaçak çayı normal çay ile harmanlayıp için.
üzerine dilli kaşarlı tost yiyip karnınızı doyurduğunuzda,
içinizde bir his belirecek ve size kırmızı mı mavi mi diye soracak
mavi derseniz anlayabilirsiniz...
Kasap bakire mesela ben hemen anladım.
bir kadın sürekli gülümsüyor ve mutluysa yüzde 90 ihtimalle bakire değildir. seks hayatı renkli olan kadınlar depresif olmaz, etrafa mutluluk saçar.
leğene oturtun, nevet.
Otururken bacak bacak üstüne atmazsa %95 bakiredir.
Bacaklarını birleştirip hanım hanımcık oturur genelde bakire olanlar.
Konuşurken de gözününü sizden kaçırıyorsa bakiredir. Utanmıştır.
Sakin ve düzgün bir uslup ile daha önce hiç cinsel bir deneyimi olup olmadığını sorabilirsiniz ama ilerleyen aşamalarda. hemen hayvan gibi sormayın.
Su dolu leğene oturtun, kabarcık çıkıyorsa sıkıntı var demektir.
Çok basittir. En sevdiği içkiyi sorun.

Cevap viski veya vodka: %100 patlak
Cevap rakı: fifti fifti belli olmaz. Motor değildir ama sevdiği insanla sevişmiş olabilir.
Cevap bomonti: yiyişip vermeyen kadıköy ergeni.
Cevap içki sevmiyorum: %100 bakire.

Ayrıca;
(bkz: saplamaci farkıyla tinder kursu)

Daha detaylı rehberler için bir mesaj uzağınızdayım.
önce giyimine bakıyorsun, sonra etrafta dövme arıyorsun ikisi de olumluysa büyük ihtimal bakiredir, illa yüzde yüz emin olmak istiyorsan da 21. yüzyıldayız azıcık bilimi kullanın, oturtun su dolu leğene baloncuk çıkmazsa bakiredir.
Adet dönemlerinde tampon kullanıyorsa bakire değildir.
Bakireyse ped kullanır.
Sormak.
Ama mal gibi parkta simit yiyip çay içerken sormayın. Hani bir öpüşme, bir french falan olur, yakınlaşma ilerlemeye başlar falan. O ara sorarsınız işte.
halen devam ediyor mu merak edilen yöntemlerdir.

memleketini sorunuz. izmir demez ise bakiredir.
Ahlakına, giyim tarzına, neler yaşadığına bakılır.
bir adet bakire olup olmadığından süphelenilen hatun alınır. hatun iyice soyulduktan sonra oda sıcaklığındaki suyu leğenin içine boca edilir ve hatun içine oturtulur. hatunun taharet yoluyla cinsel uzvunun arasına steteskop yerleştirilir. tamamiyle sesten arındırılmış odada hava kabarcıklarını kontrol edip steteskopla ses dinlenir. ses blooop blooop geliyorsa geçmiş olsun yemeğiniz yandı pardon hatun yandı sibop kapağını takın. blop şeklinde ince bir ses gelirse eliyle en az bir kere oynamıştır -iyice pişirin-. eğer hiç ses yoksa masayı kurabilirsiniz yemek hazır.
Sağ burun deliği sol burun deliğinden büyükse bakiredir.
çok basit, önemli ise sor?
(bkz: bsg)
Merhabalar,

hanımefendi daha önce başka bir beyefendi ile cima adı altında bir birleşime mahal verdiniz mi? Konuyla alakalı geri dönüşlerinizi mesai saatleri dahilinde rica ederim.

Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

- Şeklinde bir mail atılabilir söz konusu bir birleşim olduysa cc'ye ekleyip bilgilendirme yapacaktır.
sor mesela konusarak anlaş .
Sikersen anlarsın arabistanda bir müftü 7 yaşında ki kızına böyle yapmış sonra da işkenceyle öldürmüş ha yaşıyor hala müftümüz islam çok adaletli çünkü.
Bir iki kriter var tabi.mesela izmirli ise kesin patlaktir.küfürlü konuşuyorsa da patlaktir.birde yüzerken iyi dalış yapıyorsa patlaktir onlar su alıyor çünkü.
bakirler ya bekaret sorguluyorlar.
güncel Önemli Başlıklar