bugün

insan ol hacı, kızlar da insan neticede.
Bir iki tanışma cümlesinden sonra direkt whatsapp var mı diye sormek değildir.
Nasıl bir düşünce mekanizmasıyla yapıldığını bilmiyorum ama yapanlar hiç azınlıkta değil. Bir bağ kur anlaşabiliyor musun bak bakalım. Ne bu acele?
ortamına göre değişir bu yollar.
Onunla alakasız ama onu da ilgilendirebilecek (yani Çevrenizde gelişen) bir olaydan söz açmaktır. "Selam tanışalim mı?" Derseniz yüzde 99 ihtimalle abazan damgası yersiniz ve yüzünüze bakılmaz. Azıcık orijinal olun lan. Bir erkek olarak bana birisi pat diye "selam tanışalim mı?" Dese şüphe duyarım şahsen, bu niye benle tanışmak istedi diye. Kız siktir çekmekte haklı tabi. işin raconunu bilmiyorsunuz, sonra kızlara Kezban diyorsunuz.
Tanışmak istenilen kızın niteliğine göre değişiklik gösterir. Fakat genel bir perspektifte bakıldığında bir kızla tanışmanın en mağkul yolu "meraba ben murtaza ya siz" şeklinde bir yaklaşımdır.hayır yani bir 2.Elizabeth' ten bahsetmiyoruz yahu.
kendinden emin olmak, tanismaktan emin olmak ve masalar arasi raslantisal kazalar yaratmak.
Buyuk bi insanlik sorununun islendigi baslik. Ulan o bi kiz yani insan yani siradan bi organizma amk nasil tanisabilirim nedir lan? Sonra vay efendim turk kizlari cok kezban. Biz yaptik bunu. Goz var nizam amk caput saca ipek gibi dedik cekic gibi buruna findik gibi dedik. Ulan turkiyenin neden gelismedigine kadar gider bu problem.
kızın sevdiği bir konu hakkında konuşun, gerisi gelir zaten.
vakit geldiğinde doğru yere geç kalınmaması durumunda yollara gerek olmayan durumdur.
Kendinizi hic bir zaman kastırmayın. Onlar sizi gelsin.
kızlara "selam kızlar nasıl gidiyor?" diye sorduğumuzda yavşıyoruz sanıyorlar bu kötü. gerçekten yavşıyoruz bu dahada kötü.
gidip konuşmaktır. tamam bir brad pitt değiliz ama karşımızda da angelina jolie olmayacaktır. kıza kendisinin kaybedeceğini hissettirdikten sonra sıkıntı yoktur.

(bkz: özgüven)
anlatırım şimdik ama millet taktiği kapar o yüzden anlatmıyorumdur.
(bkz: selam filiz sevişelim mi)

tamamen sizin yaratıcılığınıza bağlı olan yollardır.
Taoist felsefeden geçer.
bir kere cool gözükeceksin bakışacaksın ama o baktığında bakışlarını çekip güleceksin kaynatacaksın yanındaki kızlara saracaksın sonrasında o bakmaya devam edecek sen yine bakmayacaksın filan derken tam kız umudu kesmişken gidip tanışacaksın.
Ankete hosgeldiniz. Ciddi anlamda anket kisisel bilgilerinin cogunu elde edebilirsiniz tanisabilirsniz konusabilirsiniz.
1 haftadır yaşadığım sorunsaldır. baya baya hoşlandığımdan mıdır nedir kıza yanaşamıyorum, ya da güzelliğinden midir nedir reddetme korkusu var içimde, ilk cümlem ne olacak, ne demeliyim ki kız kabul etsin falan filan, sorunsallar silsilesi.
seni nerden tanıyorum?
tok bir sesle 'sesim seni tahrik ediyor mu bebeğim? diyerek. '
Olay israrci olmakta gencler girizgah cok da onemli degildir lakin olay pesinden kosacak kizi bulmakta.
tanışabilir miyiz demeden.
fazla ısrarcı olmadan ornegın:

-vatsap var mı vatsap?
Merhaba dedikten sonra direk tanisalim mi dersen olmaz o is kaptan.
Ilk önce ortak arkadaslariniz varsa onlari devreye sokmaya çalış. Yoksa is başa düştü demektir. Kizla ayni ortamda bulunuyorsan karşılaşınca hafif tebessüm et öküz değilse o da sana tebessüm eder Sonra merhaba denilip bir konu açılır açılacak konular eger göre biliyorsanız kızın müzik listesi üzerinden olmalıdır. Aaa sende mi o grubu dinliyosun bende cok severim tarzında olaya dalabilirsin. Sonra sohbet muhabbet kızın numarasini falan al arada. Hop oldu bitti.
Uyarı : kizla ilk tanisinca hoslandiginizi cok belli etmeyin yavsak damgası yiyebilirsiniz.
kız malsa imkansızdır. türk kızlarının çoğu maldır. ama kızın sizden çıkarı varsa gelir o tanışır.