bugün

Açılma.
Burda evlilik dışı ilişkilerde birbirine taktik verenlerin, islam da çok evlilik sayfasında bakir erkek kesildiği durumdur. Dinci günahkarları değilde şu ateistlerin ahlakındaki muğlaklığı ve iki yüzlülüğü anlamak bile adamı islam dini içinde tutmaya yeterde artar bile.
erosa üç beş çorba parası atın artık rüşvetsiz hiç bir iş hallolmuyor..
ben açıldım siz açılmayın denesi söz.
tipsizsen açılma. red yersin.
öncelikle şunun anlaşılması gerekir; karşı cins farklı bir gezegenden değildir. o da en az sizin hissettikleriniz kadar az çok karşı cinsle ilgili analiz ve tespitlerde bulunur. olay çok basittir, bu yüzden büyütmeye gerek yoktur. söylersin ve artık top karşı taraftadır. bırakın o düşünsün biraz da. ben bu taktiği uygularım genelde. pek çoğu dumura dönmüş gibi ya da ne diyeceğini bilemez gibi hal takınır ama ister istemez bir cevap verir. zaten istiyorsa belli eder. söyle ve geç. üç günlük dünya. neyine kendine ıstırap çektiriyorsun.
(bkz: dar açı)
Sonucunda sizi öldürmeyecekse ve bu kadar düşünmenize gerek yok düşünüyorum. Dövemez, sövemez de. Ne olabilir en fazla? Ama arkadaşlarımdan yola çıkarak size bir taktik verebilirim. Ona muhtaçmışsınız, onsuz yapamazmışsınız izlenimi vermeyin yoksa hep yedekte beklemeye mahkum olursunuz. Şöyle ki insanoğlu elde edemediği şeyi elde etmek ister. Eğer sevdiğiniz kızın da sevdiği bir başka çocuk varsa ve onsuz yapamayacak gibi olduğunuzu fark ederse sizi yedeğe atar ve nasıl olsa beni seviyor diye düşünüp sevdiği insana odaklanır. Ama öbür türlü onun için ölüp bittiğinizi çaktırmadan, sadece sevdiğinizi itiraf etseniz reddedilseniz bile ara ara aklına gelirsiniz. Belki bir süre sonra pişman bile olabilir. Sadece reddedildikten sonra hala ısrarla onu görmeye, onunla konuşmaya çalışmayın. Belki gaddarca düşünüyorum ama onu yok sayın. (hemcinslerim diye demiyorum da bazıları da hakediyorlar kaç kişiyi parmaklarında oynatmaya çalışıyorlar bir bilseniz) Sağda solda ''ay şu da beni seviyo biliyo musun ya'' gibisinden dolanmasına müsaade etmemek adına yalnızken gidin itiraf edin. reddederse dediğim gibi bir süre görmemezlikten gelin ki arkadaşlarına şu beni seviyor dediğinde bu mu seni seviyor pek de umrunda değil gibisin yanıtını alsın onlardan. Gerçi bu nasıl bir kızı sevdiğinize göre de değişir. Kimi çok hassas ve duygusal oluyor, içine kapanık utangaç filan. Böyleyse size ondan zarar gelmez diye düşünüyorum.
Ufak ufak açılın. Alıştıra alıştıra. Kız sevincinden şoka migrosa belki de bim'e girebilir.
siir buyuk onem arz eder.

(img:#1004608)
denize açılmak gibidir. fazla uzaklaşırsan kıyıya dönemeyebilirsin.

yüzmeyi bilmiyorsan açılma.

akıntı, kum tepeleri cırt diye içine çeker kalırsın öyle.

falan.

açıl gitsin lan.

bir kıza açılamamak lüksü o kadar şıktır ki. en sanal dert.
(bkz: kürt açılımı)
Kem küm etme la, bodoslama söyle işte ne var yani. Atom parçalamıyorsun, alt tarafı hoşlandığını söyleyeceksin. Reddedilme korkusu mu? Hayat zaten riskin ta kendisi değil midir? Yarın öleceksin belki, tutma içinde git söyle. Hem de yüzüne, öyle dimdik. ;)
Götünü kaldırmamaya dikkat edin. ileride pişman olursunuz yoksa.
sanki okyanusa açılıyor pezevenk.
sen açılma ulan ayı.
Açılmadan önce her şeyin lehinize gelişeceğinden emin olmanız önemlidir. Garantici bir yapım olduğundan dolayı kız artık açılmayacak mısın tavrında davranışlar sergilemeyene kadar açılmazdım. Size de bunu öneririm. Ayriyeten yüz yüze olması ve ikinizin de rahat olabileceği kasmayacağınız bir ortamı olması çok önemli.
Çok iyi tanımadan gaza gelip açılmayın.

Sizinle iken nasıl davranıyor, bir başkası gelince nasıl davranıyor iyi gözlemleyin.

Kalitesine bakın. Ortamın popüler erkeğine başka, ezik erkeğine başka davranıyorsa uzak durun. iş işten geçer diye gaza gelmişken atlayım demeyin.

Ben yandım eller yanmasın.

Ha eminseniz, ya allah; yürüyün koçlar.
Kendinize güvenin o olmazsa da dünyanın sonu gelmiş gibi davranmayın.
Kendinizden eminseniz konuya girin. Amaç karşı tarafı yoklamak sa eğer alacağınız ah sizi ömür boyu bırakmaz.
Hiç afilli cümleler kurmanıza gerek yok. Daha başında romantik izlenimi verirseniz kişi beklenti içinde kalır. Bütün odunluğunuzla seviyorum deyin yeterli.
kız olup olmadığından emin olun sonra vay efendim erkek çıktı olmasın!

her şeyi miku akıl etmesin amk azıcık siz de çalıştırın şu kafaları!
Don giymediğim için bir kıza açılmak o kadar da zor değildir benim için.
dürüst olmak, kendin gibi davranmak en doğrusudur. kazandırır, kaybettirir demiyorum. her koyun kendi bacağıdan asılır, tavsiye veren arkadaş, dost yarın yanınızda olmaz. sen kendinle başbaşa kalırsın. kendin gibi ol, hayırlısını iste gönülden. sonuç senin için en iyisidir alacağın cevap olumlu da olsa olumsuz da... verebileceğim altın değerinde bir tavsiyedir.
içinizden ne geçiyorsa söyleyin en fazla reddedilirsin. Sonra geriye baktığında pişman olma
Fazla uzatmadan söyleyin reddedilmek açılmaya cesaret edememekten iyidir.